Millî Savunma Bakanlığı Haberleri

Millî Savunma Bakanlığı haberleri ve güncel Millî Savunma Bakanlığı gelişmeleri, Millî Savunma Bakanlığı ile ilgili tüm video, Millî Savunma Bakanlığı fotoğrafları ve Millî Savunma Bakanlığı haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, Bosna Hersek ordusuyla ortaklaşa gerçekleştirilen Combined Response Tatbikatı'nın seçkin gözlemci gününün başarıyla tamamlandığını duyurdu.

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde 2 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Güncel

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) operasyonları neticesinde, Irak ve Suriye'nin kuzeyinde son bir haftada 59 PKK militanı etkisiz hale getirildi.

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, 2024 yılı için Kara Kuvvetleri Komutanlığına 25 bin uzman erbaş alımı yapacağını duyurdu.

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Hakurk ve Metina ile Suriye'nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesinde toplam 16 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale...

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Hava Kuvvetleri Komutanlığının 113’üncü kuruluş yıl dönümünü, Hava Kuvvetleri’nin tatbikat ve operasyonlarını içeren özel bir video...

Güncel

Millî Savunma Bakanlığı, Suriye'ye yasa dışı yollarla geçmeye çalışan 1'i örgüt elemanı 3 kişinin yakalandığını duyurdu.

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre, TCG Kınalıada, Japonya seyrindeyken Tayland'ın başkenti Bangkok'taki limanı ziyaret etti.

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, Fırat Kalkanı Bölgesi’nde Taciz Ateşi Açan Teröristlerin Etkisiz Hale Getirildiğini Bildirdi.

Güncel

Millî Savunma Bakanlığı, Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı bölgesi ile Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe-Kilit Operasyonu bölgelerinde toplam 10 PKK/YPG elemanının...

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak ve Suriye'nin kuzeyinde yürütülen operasyonlarda son bir haftada 48 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyinde düzenlenen operasyonda 3 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.