OPERASYON Haberleri

OPERASYON haberleri ve güncel OPERASYON gelişmeleri, OPERASYON ile ilgili tüm video, OPERASYON fotoğrafları ve OPERASYON haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Güncel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul merkezli 4 ilde düzenlenen "Kuyu-11" operasyonunda, elebaşı Tuncer Aslan olan suç örgütünün çökertildiğini ve 61...

Güncel

Türk Hava Yolları (THY), küresel çapta yaşanan teknik aksaklığın tamamen giderildiğini bildirdi.

Güncel

Karabük merkezli 3 ilde düzenlenen "Kuyu-10" operasyonunda, Sezgin ve İmdat Yüksel'in elebaşılığını yaptığı suç örgütü çökertildi ve 11 şüpheli yakalandı.

Güncel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen "Kuyu-9" operasyonlarında organize suç örgütü üyesi 47 şüphelinin yakalandığını açıkladı.

Güncel

3 ilde gerçekleştirilen "Siberağ-1" operasyonlarında, nitelikli dolandırıcılık, bilişim sistemine girme, yasa dışı bahis ve çevrim içi çocuk müstehcenliği suçlarına karışan...

Güncel

Siverek'te uygulama noktasında durdurulan bir araçta yapılan aramada, 10 parça halinde toplam 16 kilo 100 gram skunk maddesi ele geçirildi.

Güncel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 26 ilde düzenlenen Çengel-7 operasyonlarında 50 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

Güncel

Mersin merkezli 2 ilde PKK/KCK'ya yönelik düzenlenen operasyonda 5 şüpheli gözaltına alındı.

Güncel

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde gerçekleştirilen operasyonla, nitelikli dolandırıcılık ve resmi belgede sahtecilik suçlarına karışan dört kişi yakalandı.

Güncel

Millî Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyindeki operasyonda ele geçirilen silah ve mühimmatla ilgili açıklama yaptı.

Güncel

Mardin'in Dargeçit kırsalında düzenlenen operasyonda, kırmızı kategoride yer alan "Herekol" kod adlı Taner Öğmen'in de aralarında bulunduğu 2 terörist etkisiz...

Güncel

İzmir ve Muğla açıklarında düzensiz göçmen operasyonu: Sahil Güvenlik ekipleri 97 kişiyi yakaladı, 43 kişiyi ise kurtardı.