Recep Tayyip Erdoğan Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan haberleri ve güncel Recep Tayyip Erdoğan gelişmeleri, Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili tüm video, Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafları ve Recep Tayyip Erdoğan haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Güncel

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) çeyrek final mücadelesi için Berlin’e giden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye A Milli Futbol...

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanghay İşbirliği Örgütü 24’üncü Devlet Başkanları Zirvesi kapsamında Çin Devlet Başkanı Şi Cinping ile bir araya...

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile bir araya geldi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kazakistan'ın başkenti Astana’da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya geldi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “30 Haziran Koruyucu Aile Günü” dolayısıyla sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Uluslararası Deniz Seyir Yardımcıları Teşkilatı Sözleşmesi’nin onaylanmasına ilişkin karar, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkmenistan Milli Lideri ve Halk Maslahatı Başkanı Gurbanguli Berdimuhammedov ile telefonda görüştü.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Kara Kuvvetlerinin 2233. kuruluş yıl dönümünü en kalbi duygularıyla tebrik etti.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Lübnan Başbakanı Necip Mikati ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Güncel

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı görüşmede, kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreterliğine seçilen Mark Rutte'yle telefonda görüştü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rutte'ye görevinde başarılar diledi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiği kaydedildi.