RESMİ GAZETE Haberleri

RESMİ GAZETE haberleri ve güncel RESMİ GAZETE gelişmeleri, RESMİ GAZETE ile ilgili tüm video, RESMİ GAZETE fotoğrafları ve RESMİ GAZETE haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Güncel

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı atamalarına göre, Diyarbakır, Malatya, Kocaeli, Çanakkale ve Elazığ valiliklerine yeni isimler atandı.

Ekonomi̇

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (ÖİB), Antalya, Aydın, Malatya, Kırşehir, Sakarya ve Yalova'da bulunan toplam 11 taşınmazın satışını...

Ekonomi̇

Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile mevcut defterdarlıklar kapatılırken vergi dairesi başkanlıklarının unvanı "defterdarlık" oldu.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla bazı bakanlık ve kamu kurumlarına ilişkin atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzalı atama kararnamesiyle 302 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

Güncel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan Uluslararası Deniz Seyir Yardımcıları Teşkilatı Sözleşmesi’nin onaylanmasına ilişkin karar, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Güncel

Yeni açılacak tüm eğitim kurumlarının adları artık valiliklerin uygun görüşü ve teklifi üzerine Millî Eğitim Bakanlığı tarafından verilecek.

Güncel

Hâkimler ve Savcılar Kurulu tarafından yapılan atama kararlarıyla binlerce hâkim ve savcının görev yeri değişti. İşte detaylar...

Eğitim

Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (YDUS) 1. Dönem sonuçları yayınlandı.

Güncel

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) çalışma süresi uzatılma kararı Resmi Gazete'de yayımlandı.

Ekonomi̇

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), Qnbpay Ödeme Hizmetleri AŞ'ye ödeme kuruluşu, SBM Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu AŞ'ye ise elektronik...

Güncel

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Elektrik Piyasası Bağlantı ve Sistem Kullanım Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasına dair yönetmeliği Resmi Gazetede yayımladı.