Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfa haberleri ve güncel Şanlıurfa gelişmeleri, Şanlıurfa ile ilgili tüm video, Şanlıurfa fotoğrafları ve Şanlıurfa haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Şanlıurfa

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Halfeti ve Birecik kırsalında yol konforunu artırmak amacıyla sathi kaplama asfalt çalışmaları yürütüyor.

Si̇yaset

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, düzenlenen basın toplantısında, ilk 100 günü değerlendirdi.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Karaköprü ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, bir otomobilin elektrik direğine çarpması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da termometreler 42 dereceyi gösterdi, sıcak hava vatandaşların günlük yaşamını olumsuz etkiledi.

Şanlıurfa

HÜDA PAR tarafından Meclis'e sunulan Türkiye vatandaşı soykırımcı siyonistlerin yargılanmasına yönelik kanun teklifine destek veren STK temsilcileri, yerel siyonistlerin Türkiye'de...

Şanlıurfa

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, depremden bu yana 76 bin konutu teslim ettiklerini, yıl sonuna kadar da...

Şanlıurfa

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Şanlıurfa'ya modern bir uydu kent kurmayı planladıklarını açıkladı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da düzenlenen anlamlı programda, Gazze'nin yaşadığı acılar, Kerbela ile kıyaslandı. Mustazaflar Cemiyeti'nin organize ettiği etkinlikte, Araştırmacı Bilal Demir Gazze'nin günümüzdeki...

Güncel

Dem Parti Şanlıurfa Milletvekili Dilan Kunt Ayan, Şanlıurfalı Vedat Kurt’un Antalya’da çalışırken maruz kaldığı işkenceleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne taşıdı.

Güncel

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, kaldırım işgallerine ve izinsiz satışlara karşı başlattığı kararlı mücadeleyi sürdürüyor.

Şanlıurfa

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Şanlıurfa'da çeşitli ziyaretlerde bulunarak incelemeler yaptı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen operasyonlarda, haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan 5 şahıs yakalanarak gözaltına alındı.