Şehid Haberleri

şehid haberleri ve güncel şehid gelişmeleri, şehid ile ilgili tüm video, şehid fotoğrafları ve şehid haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Dünya

Siyonist rejim, işgal altındaki Batı Şeria'da saldırı girişiminde bulunduğu bahanesiyle bir Filistinliyi şehid etti.

Güncel

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Erzincan'ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde gerçekleştirilen katliamda şehid olan 33 kişiyi andı.

Dünya

Siyonist işgal rejiminin işgal altındaki Batı Şeria'nın Nablus kentine düzenlediği baskında 2 Filistinli  şehid oldu, 3 Filistinli yaralandı.

Dünya

Siyonist işgal rejimi sözde ordusunun desteğiyle Filistinli sivil halka saldıran Yahudi çeteler, 6 Filistinliyi şehid etti, onlarca kişiyi de yaraladı.

Dünya

13 yıl önce Gazze’ye insani yardım götüren Mavi Marmara Gemisi'ne siyonist rejimin düzenlediği saldırıda şehid olan Çetin Topçuoğlu'nu eşi Çiğdem...

Güncel

​Hilm, cehd ve gayretiyle kendini İslam davasına adayan şehid Aytaç Baran, PKK elemanları tarafından katledilişinin 8'inci yılında rahmet ve minnetle...

İTTİHADUL ULEMA heyeti, Kudüs'te siyonist işgal güçleri tarafından şehid edilen Hasan Saklanan'ın Şanlıurfa'daki taziyesine katıldı.

Kudüs'te siyonist işgal çetesi tarafından şehid edilen Hasan Saklanan, memleketi Şanlıurfa’da on binlerin katılımıyla defnedildi.

Dünya

Gazze'de Refah şehrine yönelik hava ve karadan yapılan saldırılarda onlarca Filistinli şehit oldu.

HÜDA PAR Genel İdare Kurulu üyesi Lokman Yalçın, Kudüs'te şehit edilen Hasan Saklanan'ın naaşının getirilmesi için çağrıda bulundu.

Şehid Hasan Saklanan'ın taziyesi Bihemi Taziye Evinde kabul edilmeye başlandı.

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde Kudüs işgal askerleri tarafından şehid edilen Hasan Saklanan için gıyabi cenaze namazı kılındı.