UYUŞTURUCU Haberleri

UYUŞTURUCU haberleri ve güncel UYUŞTURUCU gelişmeleri, UYUŞTURUCU ile ilgili tüm video, UYUŞTURUCU fotoğrafları ve UYUŞTURUCU haberleri Urfa Haber, Şanlıurfa Haberleri - Harran Ovası Haber sitemizde


Şanlıurfa

Şanlıurfa'da jandarma kontrol noktasında durdurulan otobüsün bagaj kısmında gerçekleştirilen aramada uyuşturucu madde bulundu.

Güncel

Siverek'te uygulama noktasında durdurulan bir araçta yapılan aramada, 10 parça halinde toplam 16 kilo 100 gram skunk maddesi ele geçirildi.

Güncel

Ankara, İstanbul ve İzmir'in de aralarında bulunduğu 57 ilde düzenlenen Narkoçelik-27 operasyonlarında 396 uyuşturucu satıcısı yakalandı.

Güncel

Gürbulak Gümrük Kapısı’nda yapılan operasyonla, 186 kilogram eroin ve 90 kilogram metamfetamin olmak üzere toplam 276 kilogram uyuşturucu madde ele...

Güncel

Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı, Ceylanpınar ilçesinde düzenlediği başarılı bir operasyonla uyuşturucu ticareti yapan iki kişiyi yakaladı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da uyuşturucu madde satışı suçundan kesinleşmiş 14 yıl 7 ay hapis cezası bulunan şahıs, polis tarafından gözaltına alındı.

Güncel

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında düzenlediği operasyonla çok sayıda uyuşturucu ele geçirdi.

Güncel

Türkiye genelinde yapılan Narkoçelik-26 operasyonlarında, 57 uyuşturucu satıcısı yakalandı ve 28'i tutuklandı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da polis ve jandarma ekipleri tarafından gerçekleştirilen yoğun operasyonlar sonucunda, 281 aranan şahıs yakalandı ve büyük miktarda uyuşturucu madde ele...

Güncel

Şanlıurfa genelinde Polis ve Jandarma ekipleri, gerçekleştirdikleri başarılı operasyonlarla büyük miktarda uyuşturucu madde ele geçirdi, çok sayıda şüpheliyi gözaltına aldı.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'da yapılan yolcu otobüsü aramasında narkotik jandarma köpeği tarafından tespit edilen 69 kilogramlık büyük miktarda esrar maddesi ele geçirildi.

Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, bir araçta yapılan aramada 7 kilo 50 gram skunk maddesi ele geçirildi ve 3...