Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, belediye meclis üyeleriyle birlikte Gaziantep'te düzenlenen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) '2024'e doğru, diyar diyar Anadolu' temalı genişletilmiş bölge istişare toplantısına katıldı. Toplantıda, yerel seçimler ve hizmetler önemli konular arasında yer aldı.

MHP Gaziantep İl Başkanlığı'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen bölge istişare toplantısına, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz, Hatay Milletvekili Lütfü Kaşıkçı, Kilis Milletvekili Mustafa Demir, MHP Şanlıurfa İl Başkanı Mahmut Güneş ve MYK üyesi Ali Fuat Kardaş da katıldı. Ayrıca Mardin, Şanlıurfa, Adıyaman, Osmaniye, Hatay, Kilis il ve ilçe teşkilatları, belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile parti yöneticileri de toplantıya iştirak etti.

Toplantıda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yerel seçimlere ilişkin hedeflerini paylaştı. Yıldırım, mevcut belediye başkanlarının yanı sıra MHP'li belediye başkanlarının sayısını yüzde 50 artırmayı ve Cumhur İttifakı'nın CHP'nin elindeki büyükşehirleri kazanmayı hedeflediklerini belirtti.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz ise konuşmasında, 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini vurguladı. Özyavuz, Harran'da gerçekleştirdikleri hizmetler hakkında MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'a brifing verirken, teşrifleri için teşekkür ederek hediye takdim etti.

Harran’dan acı haber geldi! Harran’dan acı haber geldi!
Kaynak: (Haber Merkezi)