Harran ilçesinin işlek caddelerinden olan İMKB ve İmam Bakır Caddeleri, Harran Belediyesi tarafından gerçekleştirilen sıcak asfalt çalışmalarıyla tamamen yenilendi. Harran Belediyesi ekipleri, ilçe merkezindeki ana caddelerin modernizasyonu için önemli bir adım daha attı.

Harranlı Çiftçinin Büyük Başarısı: Alternatif Ürün Yer Fıstığından Olumlu Sonuçlar Alındı Harranlı Çiftçinin Büyük Başarısı: Alternatif Ürün Yer Fıstığından Olumlu Sonuçlar Alındı

Harran Belediyesi, Prestij Cadde çalışmaları kapsamında İMKB ve İmam Bakır Caddeleri'nde sıcak asfalt serim çalışmalarını başarıyla tamamladı. Ayrıca, Şeyh Hayati Harrani, Süleyman Demirel, Adnan Menderes, Müftülük, Emniyet, Kaymakamlık, Çevre Yolu, İlçe Tarım, İMKB ve İmam Bakır Caddeleri gibi ilçenin ana caddelerinde de sıcak asfalt çalışmaları gerçekleştirildi. Bu çalışmalar sayesinde, ilçe merkezi genelinde bulunan ana caddeler, daha modern bir görünüme kavuştu.

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yenilenen ana caddelerin hizmete açılmasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, şunları dedi;

ssd5s65ds65d6sd5s65d6sssssss

"Harran'ı yeniden inşa edeceğimizin sözünü vermiştik. Temel belediyecilik hizmetlerimizin yanı sıra eğitim, spor, sağlık ve kültür alanlarında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe merkezimizde yürüttüğümüz prestij cadde çalışmalarımız kapsamında İMKB ve İmam Bakır Caddeleri'nde tamamladığımız sıcak asfalt çalışmalarıyla birlikte, ilçemizin bütün ana caddelerini yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni ve modern bir görünüme kavuşan caddelerimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum" 

(Haber Merkezi)