Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 13 ilçede devam eden yol çalışmalarıyla vatandaşları konforlu ve uzun ömürlü yollarla buluşturuyor. Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, sathi kaplama asfalt çalışmalarının yanı sıra çelik hasırlı uzun ömürlü beton yolları da Şanlıurfa halkının hizmetine sunuyor.

Harran ilçesinin kırsalında önemli bir geçiş güzergahı olan Tatlıca - Yukarı Ay - Türkoğlu - Kaymaklı - Yenice - Demirli - Aydıncık - Damlasu - Saide güzergahında beton yol çalışmaları başarıyla sürdürülüyor. Ekipler, çelik hasırlı beton yol uygulamasıyla uzun ömürlü ve dayanıklı bir ulaşım ağı oluşturuyor.

21246-81942-20231110012537

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, belirlenen güzergahlar program dahilinde modern bir yapıya kavuşturuluyor. Böylece vatandaşlar, yüksek standartlara sahip ve konforlu bir ulaşım imkanı elde ediyor.

Mahalle sakinleri, yaz aylarında tozdan etkilendikleri yollarının artık konforlu bir hale geldiğini ifade ederek Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e teşekkürlerini iletti.

64175-26803-20231110012535

Harran Belediye Başkanı Özyavuz, MHP Bölge İstişare Toplantısına Katıldı Harran Belediye Başkanı Özyavuz, MHP Bölge İstişare Toplantısına Katıldı

(Haber Merkezi)