Otomobil fiyatlarında geçtiğimiz dönemlerde yaşanan hızlı artışların ardından birçok otomobil tutkunu ve otomobil sahibi olmak isteyen vatandaş, kampanya ve indirimleri beklemeye başladı. Ekim ve Kasım aylarında birçok otomobil markası birçok modelinde indirim ve kampanyalarını sunmaya başladı ve bu kapsamda Honda da Kasım ayına özel indirimli fiyatları ile dikkatleri çekti. Honda, B segmentinde yer alan City 2023 modeli ile Türkiye pazarında yerini aldı.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan "Enflasyon" Değerlendirmesi Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'dan "Enflasyon" Değerlendirmesi

Japon otomobil üreticisi Honda, Kasım ayına özel fiyatları ile dikkatleri çekmeyi başardı. B segmenti temsilcisi Honda City 2023 modeli ile Türkiye pazarındaki yerini alan marka, şehir hayatına uygun tasarımı, otomatik şanzıman seçeneği, yakıt tasarrufu ve uygun fiyatları ile dikkat çeken bu modeliyle otomobil tutkunlarının dikkatini çekti. Honda City, Kasım 2023 fiyat listesi ve donanım seçenekleri ile araç sahibi olmak isteyenleri bekliyor. İşte detaylar…

HONDA CİTY ÖZELLİKLERİ

Honda City 2023 modeli, Türkiye pazarında 1.5 L VTEC benzinli motor seçeneğiyle yer alıyor. Dizel motor seçeneklerinden uzak durmayı tercih eden Honda, benzinli motorları ile sorunsuz ve performanslı sürüş deneyimi sunmayı hedefliyor.

2021 yılında güncellenen benzinli motor, 121 HP güç ve 145 Nm tork üreterek Honda City modelini 0’dan 100 km/s hıza 10,5 saniyede çıkarıyor. Öte yandan model 100 kilometrede ortalama 6,2 L yakıt tüketiyor.

HONDA CİTY KASIM 2023 FİYATLARI

honda-city-turkiye-de

Honda City 2023 modeli, Türkiye pazarında Elegance ve Executive versiyonları ile tüketiciye sunuluyor. 2 hafta boyunca, yani Kasım ayının sonuna kadar geçerli olan fiyatları ile satışa sunulan bu modeller, kendilerine has tasarım ve performans özellikleri ile dikkat çekiyor.

Kasım 2023 sonuna kadar Honda City 2023 modellerde fiyat listesi ise şöyle:

●     Honda City 1.5 L Otomatik Elegance: 976.000 TL

●     Honda City 1.5 L VTEC Otomatik Executive: 1.004.000 TL

Kaynak: (Haber Merkezi)