HÜDA PAR, yarın Ankara'da "Adil Sistem Hakça Paylaşım" sloganıyla 5. Olağan Büyük Kongresi'ni gerçekleştirecek. Kongre, 7 Temmuz Pazar günü saat 10.00'da Kuzey Ankara Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.

Kongrede oy kullanacak 952 delege listesi ve gündem maddeleri Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi. Kongre davetiyeleri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri, akademisyenler, büyükelçilikler ve yurt dışı temsilciliklerine ulaştırıldı. 

Vali Şıldak’tan Esnaf Ziyareti: Şanlıurfa’nın Nabzını Tuttu Vali Şıldak’tan Esnaf Ziyareti: Şanlıurfa’nın Nabzını Tuttu

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, mayıs ayında katıldığı Rehber TV'de programda "5. Olağan Kongrede değişimler veya yenilikler olacak mı?" sorusuna, "Bazı takviyelerle daha güçlendirilmiş ve daha dinamik bir kadroyla yolumuza devam edeceğiz." karşılığını vermişti.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin İmir de geçtiğimiz günlerde İLKHA'ya yaptığı açıklamada, "5. Olağan Büyük Kongremizde yapılacak olan görev değişimlerini bizler bir nöbet değişimi olarak görmekteyiz. Bu nöbet değişimini alan yeni arkadaşlarımız, partimizin hedefleri doğrultusunda partimizin bayrağını daha ileriye, daha iyi noktalara taşımanın mücadelesi içinde olacaktır inşallah." ifadelerine yer vermişti.

Kaynak: (İLKHA)