HÜDA PAR'ın Kayapınar Belde Belediye Başkanı Samir Özhan, yeniden belediye başkanı seçilmesinin ardından mazbatasını almak üzere Gercüş İlçe Seçim Kurulu'na gitti. Mazbatasını alan Özhan'a tebriklerini ileten seçim kurulu yetkilileri, yeni dönemde başarılar diledi.

Son Bir Haftada 1 Milyon 968 Bin 551 Araç Kontrol Edildi Son Bir Haftada 1 Milyon 968 Bin 551 Araç Kontrol Edildi

Mazbatasını aldıktan sonra belediye binasına gelen Özhan, HÜDA PAR Gercüş İlçe Başkanı ve partililer tarafından coşkuyla karşılandı. Sevincini paylaşan Özhan, belediye binası önünde kurbanlar kesti.

Gazze'ye 500 Bin Lira Hibe

Özhan, sadece sözde değil eylemlerle de Gazze'nin yanında olduklarını belirterek, Gazze'ye 500 bin lira hibe ettiklerini açıkladı. Bu adımın, Müslümanların birlik ve dayanışmasının bir ifadesi olduğunu dile getirdi.

"Belediyemizi Gazze'deki belediyeyle kardeş belediye ilan ediyoruz"

Gazze zaferini görene kadar Gazze'yi gündemlerinde tutacaklarını vurgulayan Özhan, "Sayın Genel Başkanımızın sahada şöyle bir söylemi vardı; 'Kazandığımız belediyeleri Gazze'deki belediyelerle kardeş belediyeler ilan edeceğiz.' İşte biz de burada HÜDA PAR'ın kazandığı Kayapınar Belde Belediyesini Gazze'deki belediyeyle kardeş belediye ilan ediyoruz." dedi.

"Allah bizlerden malımızı infak etmemizi istiyor"

Sadece söylem ile değil eylemlerle de Gazze'nin yanında yer aldıklarını ifade eden Özhan, "Allah bizlerden malımızı infak etmemizi istiyor. Biz de burada kardeşlerimle beraber Gazzeli kardeşlerimize 500 bin lira hibe ediyoruz." diye konuştu.

937F32D6 Bd92 40D5 8Cf5 68906123F6B2

"Herkese eşit ve adil davrandık"

5 sene önce belediyeyi yüzde 38 oy oranıyla kazandıklarını belirten Özhan, "5 sene zarfında halkımıza hizmet ettik. Hizmette de hiç kusur görmedik. Mümkün mertebe herkese adil bir şekilde davrandık. Beşeriz, elbette bazı kusurlarımız olabilir ama bilerek hiçbir zaman hata işlemedik, işlememeye de özen gösterdik. Rabbime sürekli halkıma hizmetkâr olabilmek için dua ediyorum. Halkımız da bizleri yüzde 56.8 ve 6 meclis üyesiyle bir kez daha seçti. Buradan herkese teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Özhan, belediye başkanlığının tek amacının halka hizmet olduğunu vurgulayarak, gençlerin istihdamı ve beldenin huzuru için çalışacaklarını söyledi. Halkın kendilerine verdiği desteğe teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.

Kaynak: (İLKHA)