Ticaret Bakanı Bolat: İstifa İddialarına Yalanlama Ticaret Bakanı Bolat: İstifa İddialarına Yalanlama

HÜDA PAR, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını hızlandırdı. Parti, bugün yaklaşık 7 saat süren Genel İdare Kurulu toplantısında seçime dair yeni kararlar aldı. Toplantının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan HÜDA PAR, seçim stratejisi ve koordinasyonu için yeni kurullar oluşturduğunu duyurdu.

Açıklamada, “Seçim Strateji Kurulu” ile "Seçim Koordinasyon Merkezi"nin kurulmasına ve üyelerinin belirlenmesine karar verildiği belirtildi. Ayrıca belediye başkan adayları ile meclis üyeleri adaylarının merkez yoklaması usulüyle belirlenmesi kararı da alındığı ifade edildi. Aday adaylığı için başvuru süresinin de 20 Ocak 2024 tarihine kadar uzatıldığı hatırlatıldı.

HÜDA PAR, yerel seçimlere dair tavrını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Parti, birkaç seçim bölgesinde ittifak adaylarını destekleme, diğer yerlerde ise seçimlere kendi logoları ve kendi adaylarıyla katılma kararı almıştı. Parti, yerel seçimlerin milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ettiğini de bildirdi.

Kaynak: (İLKHA)