HÜDA PAR Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Şahin, yaptığı açıklamada, partinin değerli üyeleri, gönüllüleri ve kıymetli vatandaşları HÜDA PAR’ın sesine ses, gücüne güç olmaya davet etti.

Şahin, şunları dedi:

İletişim Başkanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak İletişim Başkanlığı sözleşmeli personel alımı yapacak

“HÜDA PAR olarak siyaset sahnesinde Dürüst Siyaset Gerçek Adalet şiarıyla sağlam adımlar atmaya devam ediyoruz. Yaklaşan 31 Mart 2024 Mahalli idareler seçimleri için gerek teşkilatlarımızla gerek üye ve gönüllülerimizle seçime hazır, dinamik ve ümitvarız.”

Aday adaylığı için son tarih 15 Aralık

Şahin, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde partilerinden il-ilçe belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için müracaat etmek isteyenlerin 15 Aralık 2023 tarihine kadar parti teşkilatlarına başvurabileceklerini belirtti.

Şahin, şunları ifade etti;

“Aday adaylığı başvuruları için detaylı bilgi ve başvuru için gerekli formlar partimizin internet sitesinde mevcuttur. HÜDA PAR olarak 15 Aralık 2023 tarihine kadar aday adaylık başvurularını kabul etmekte birlikte 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Seçimlerinin milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederiz.” 

HÜDA PAR’ın vizyonu ve misyonu

HÜDA PAR, 2012 yılında kurulan bir siyasi parti olarak, Türkiye’nin ve dünyanın sorunlarına çözüm üretmeyi amaçlıyor. Parti, insan hak ve özgürlüklerine, adalet ve eşitliğe, barış ve kardeşliğe, ahlak ve erdeme dayalı bir siyaset anlayışını benimsiyor. Parti, Türkiye’nin bölgesel ve küresel bir aktör olarak, İslam dünyasının ve mazlum milletlerin hak ve hukukunu savunuyor. Parti, aynı zamanda, Türkiye’nin milli birliğini, toplumsal bütünlüğünü, kültürel zenginliğini ve tarihi mirasını korumayı ve geliştirmeyi hedefliyor. Parti, “Dürüst Siyaset Gerçek Adalet” sloganıyla, Türkiye’nin ve dünyanın daha iyi bir geleceğe ulaşması için çalışıyor.

Kaynak: (İLKHA)