Kış mevsimine doğru geri sayım devam ederken ülke genelinde hava sıcaklıkları da sert bir şekilde gerilemeye başladı. Yeni güne birçok bölgeden gelen yağış haberleri damga vururken ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın mevsimden bir haber verdiği o pozlar, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Bir güzellik yarışmasında derece alarak başlamış olduğu ünlülük kariyerine oyuncu olarak devam eden sonrasında ise radikal bir karar ile assolistliğe geçiş yapan Hülya Avşar, son günlerde gündemden düşmemeye başladı. Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile ayrıldıktan sonra özel hayatı ile pek gündeme gelmemeye çalışan Avşar, daha çok gündemde olan konular ile ilgili yaptığı ilginç açıklamalar ile magazin sayfalarını süsledi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’dan 15 Temmuz Mesajı: Milli İrade Güçlenerek Varlığını Sürdürecek Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz’dan 15 Temmuz Mesajı: Milli İrade Güçlenerek Varlığını Sürdürecek

Senelerdir tenis ile ilgilenen ve zaman zaman çıktığı maçlar ile dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı Hülya Avşar, bu yaza bikinili pozları ile damgasını vurdu. Ayvalık’ta yazlığı olduğu bilinen güzel şarkıcı, son olarak kasım ayının ortasında yayınladığı iddialı pozları ile gündeme geldi. Avşar’ın Instagram hesabı üzerinden paylaştığı o pozları, sosyal medya kullanıcıları tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. İşte detaylar…

60’LIK AVŞAR’DAN MAYOLU POZLAR

6554d11a86b24a35e454239a

Şimdilerde 60 yaşında olan ünlü şarkıcı Hülya Avşar, gençleri cebinden çıkartacak pozları ile sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yer almaya devam ediyor. Son olarak kasım ayının ortasında mayosu ile havuz başına geçen Avşar, o anları sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı. Avşar’ın o pozlarına, 2.8 milyon takipçili hesabı üzerinden beğeni ve yorumlar yağdı.

“KASIM, GÜNEŞ VE BEN”

Uzun süredir herhangi bir TV projesinde yer almayan, vaktinin büyük bir bölümünü sahnelerine, reklam filmlerine ve ailesine ayıran Hülya Avşar, siyah mayosu ile havuz başında verdiği iddialı pozlarına “Kasım, güneş ve ben” notunu düştü. Avşar’ın paylaşımı, sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Kaynak: (Haber Merkezi)