Araç sahipleri için yeni fırsat! BP o banka ile anlaştı! Akaryakıt alımlarında 140 lira ödül… Araç sahipleri için yeni fırsat! BP o banka ile anlaştı! Akaryakıt alımlarında 140 lira ödül…

Ülkemizde son yıllarda konut ve kira fiyatlarının hızla yükselmesi vatandaşları zor durumda bıraktı. Giderek artan kiralardan bıkan vatandaşlar kendi evine sahip olmanın yollarını arıyor. Öte yandan konut fiyatlarının çok yüksek seviyede olması pek çok kişiyi finansman arayışına itiyor.

Konut satın alırken bankalardan düşük faizli kredi çekmek isteyenleri ilgilendiren bir kampanya gündeme geldi. Milyonlarca müşterisi olan özel bankalardan Türkiye İş Bankası güncel konut kredisi kampanyasını duyurdu. Bütçesine uygun koşullarda kredi çekerek hayallerindeki eve sahip olmak isteyenler bu kampanyayı tercih ediyor.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ FAİZ ORANI NE KADAR?

mujde-is-bankasi-650-bin-tl-konut-kredisi-ile-ev-sahibi-olmak-isteyenlere-destek-oluyor-IJGk

İş Bankası’nın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda konut kredisi çekmek isteyenler ilgilendiren detaylar yer aldı. Düşük faiz fırsatları ve esnek ödeme seçenekleriyle konut kredisi arayanlar bu kampanyayı seçiyor. İş Bankası, konut kredisi kampanyasında 120 ay vade seçeneği ve yüzde 2,87’den başlayan faiz oranları uyguluyor.

Türkiye bankacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan İş Bankası, konut kredisi kampanyasının detaylarını duyurdu. Bankanın web sitesinde ve mobil uygulamasında yer alan detaylara göre müşterilere yüzde 2,87 faiz oranıyla konut kredisi verilecek. İki milyon TL’ye kadar kullanılabilen konut kredisinde limitler satın alınan evin maliyetine göre belirlenecek.

İŞ BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU

Konut kredisi çekerek ev sahibi olmak isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Konut fiyatlarının yüksek seviyelerde olması pek çok kişi finansman arayışına itti. Kasım ayında konut kredisi kampanyalarını takip edenler için en uygun seçenekler sunan bankalardan biri İş Bankası oldu.

Kampanyaya göre müşteriler İş Bankası’na başvuruda bulunarak düşük faizli ve 120 ay taksitli konut kredisi çekebilecek. Konut kredisi kampanyalarında uygulanan faiz oranları bazı koşullara göre değişkenlik gösterebiliyor. Kira ödeme derdine son vermek ve hayallerindeki evi satın almak isteyenler İş Bankası’na müracaat ederek konuyla ilgili detayları öğrenebilir.

Kaynak: Haber Merkezi