Abdulkadir Uraloğlu: Yaşanan aksaklıklar birkaç saat içinde aşılacak Abdulkadir Uraloğlu: Yaşanan aksaklıklar birkaç saat içinde aşılacak

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde Kavaklı Mahallesi Batı Trakya Bulvarı'nda dün akşam saatlerinde yaşanan trafik kazasında, kırmızı ışıkta geçen bir otomobil ile polis aracı çarpıştı. Kazada, araçlarda bulunan toplam 6 kişi yaralandı; bu kişiler arasında 2 çocuk da yer aldı.

Yaralılar, kaza sonrasında olay yerine sevk edilen ambulanslarla hastanelere kaldırıldı. Polis memurları S.A, M.S.Y. ve O.B.B. ile otomobilde bulunan Hilal G. (34), A.K.K. (8) ve S.G.K. (6) tedavi altına alındı. Yapılan sağlık kontrollerinde, yaralılardan bir polis memurunun sağ kolunda kırık tespit edildiği bildirildi.

Yolcu olarak taşınan Hilal G, Kazım D. ile internet üzerinden anlaşarak Bahçelievler'den Beylikdüzü'ne ulaşım sağlamıştı. Bu durum üzerine Karayolları Trafik Kanunu çerçevesinde Hilal G'ye 2 bin 143 lira idari para cezası kesildi.

Kazım D'nin ise daha önce de korsan taşımacılık suçundan cezalandırıldığı ortaya çıktı. İkinci kez yakalanan Kazım D'ye 64 bin 466 lira para cezası uygulanırken, aracı da 60 gün süreyle trafikten men edildi. Kazım D, gözaltına alınarak polis merkezindeki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adli makamlara sevk edildi.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı