Doğalgaz fiyatlarının artmasıyla birlikte vatandaşın en çok merak ettiği konulardan biri de tüp fiyatları oldu. Kasım ayının ortasına doğru gelinirken havaların soğuyacak olması vatandaşı kara kara düşündürüyor. Isınmada ve mutfakta kullanılan tüp fiyatları bu dönemde en çok araştırılan konulardan biri oldu.

Tüp fiyatları, doğalgaz fiyatlarındaki dalgalanmayla paralel bir şekilde değişiklik gösteriyor. Son dönemde doğalgaz kullanımı ile ilgili pek çok gelişme yaşandı. Bunun akabinde vatandaşlar tüp fiyatlarında değişiklik olup olmadığını merak ediyor. Aygaz tüp fiyatları ne kadar oldu? Piknik tüpü kaç lira?

2023 KASIM AYGAZ TÜP FİYATLARI

tup-fiyat-3-ekim-intro

Son dönemde fiyatı kademe kademe artan ürünler arasına tüpler de yer aldı. Tüp fiyatlarındaki değişim vatandaşlar tarafından endişe ile takip ediliyor. Özellikle kış mevsimine doğru girilirken tüp fiyatlarındaki son durum araştırılıyor. Ülkemizde en çok kullanılan tüp markalarından Aygaz güncel tüp fiyatlarını açıkladı:

·         Aygaz 2 kg mini ev tüpü fiyatı 112 TL

·         Aygaz 12 kg tombul ev tüpü fiyatı 580 TL

2023 KASIM İPRAGAZ TÜP FİYATLARI

Tüp fiyatlarının artması hane halkı bütçesini olumsuz etkilemeye devam ediyor. Enerji maliyetlerinin artması tüp fiyatlarına da zam olarak yansıdı. Türkiye’de en çok kullanılan tüp markaları arasında İpragaz yer alıyor. İpragaz tüp fiyatları listesi bir kez daha güncellendi:

·         İpragaz 2 kg piknik tüpü fiyatı 107 TL

·         İpragaz 12 kg ev tüpü fiyatı 545 TL

·         İpragaz 24 kg ticari tüp fiyatı 1097 TL

·         İpragaz 45 kg sanayi tüpü fiyatı 2045 TL

Türk-İş Araştırmasına Göre Kasımda Açlık Sınırı 14 Bin Lira Oldu Türk-İş Araştırmasına Göre Kasımda Açlık Sınırı 14 Bin Lira Oldu

·         İpragaz 45 kg propan tüpü fiyatı 2198 TL

Kaynak: Haber Merkezi