Farklı Kadrolarda Personel Aranıyor

Alım ilanı, Kızılay kariyer adresi üzerinden yayımlandı. Kızılay, doktor, grafik tasarım uzmanı, psikolog, anestezi ve reanimasyon uzmanı, yenidoğan yoğun bakım hemşiresi, biyomedikal uzmanı, laboratuvar birim yöneticisi, maliyet muhasebesi uzmanı ve çağrı merkezi operatörü gibi farklı kadrolarda personel arıyor.

Yargıtay 10. Ceza Dairesi Başkanı Yüksel Kocamış Oldu Yargıtay 10. Ceza Dairesi Başkanı Yüksel Kocamış Oldu

Başvuru Şartları Neler?

Kızılay personel alımı için başvuru şartları, alım yapılacak kadroya göre değişiyor. Genel olarak, adayların en az lise mezunu olması, 18-40 yaş arası olması, askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli olması, güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç alması, sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek bir durumu olmaması, ekip çalışmasına uyumlu olması, sorumluluk sahibi olması, iletişim becerileri yüksek olması gibi şartlar aranıyor. Ayrıca, bazı kadrolar için deneyim, dil bilgisi, sürücü ehliyeti, bilgisayar programı kullanımı gibi özel şartlar da bulunuyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kızılay personel alımı için başvurular, Kızılay kariyer adresi üzerinden online olarak yapılacak. Adaylar, ilgilendikleri kadroya göre ilan detaylarını inceleyebilir ve başvuru formunu doldurabilirler. Başvuru süresi, kadroya göre farklılık gösteriyor. Başvuru süresi dolmadan önce başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Başvuru sonuçları, Kızılay tarafından ilan edilecek.

Kaynak: (Haber Merkezi)