Türkiye, Ramazan Bayramı'nı coşkuyla karşılamaya hazırlanırken, ülkenin önde gelen siyasi liderleri de bayram programlarını belirledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bayram boyunca resmi bir programı bulunmuyor. Erdoğan, Ramazan Bayramı'nı ailesiyle Ankara dışında geçirecek.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, bayramı İstanbul'da geçirecek.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, ailesiyle birlikte memleketi Manisa'da bayramı kutlayacak.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise bayram boyunca Ankara'da olacak.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Ankara'da, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ise İstanbul'da bayramı karşılayacak.

DEM Parti Eş Genel Başkanları Tülay Hatimoğulları Adana'da, Tuncer Bakırhan ise Ankara'da olacak.

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici bayramın ilk gününü memleketi Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde geçirecek. İkinci gün ise partisinin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcoğlu'nun kabrini ziyaret edecek ve genel merkezde partililerle bayramlaşacak.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, bayramı Ankara'da karşılayacak ve üçüncü gün genel merkezde partililerle bayramlaşmak için buluşacak.

DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, bayramı İzmir'de, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise memleketi Afyonkarahisar'da geçirecek.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bayramı memleketi Yalova'nın Elmacık köyünde kutlayacak.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun İstanbul'da, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'ın ise ailesiyle birlikte Ankara'da olması bekleniyor.

Son Bir Haftada 1 Milyon 968 Bin 551 Araç Kontrol Edildi Son Bir Haftada 1 Milyon 968 Bin 551 Araç Kontrol Edildi

HÜDA PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, bayramın ilk gününü Ankara'da, sonraki günlerini ise Diyarbakır ve Batman'da geçirecek.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı