Türkiye Futbol Federasyonu tarafından açıklanan haftalık program, futbolseverleri heyecanlandırdı. Bu hafta TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig maçlarıyla dolu dolu geçecek. İşte haftanın maç programı:

TFF 2. Lig Beyaz Grup Maçları:

  • Bursaspor vs. Kırklarelispor
  • Ankara Demirspor vs. Zonguldak Kömürspor
  • Beyoğlu Yeni Çarşı vs. 1461 Trabzon FK
  • Altınordu vs. Esenler Erokspor
  • Nazilli Belediyespor vs. Hes İlaç Afyonspor
  • Adıyaman FK vs. Serik Belediyespor
  • Bucaspor 1928 vs. Kırşehir FK
  • Ankaraspor vs. Diyarbekirspor
  • Karacabey Belediyespor vs. AcnTURK Vanspor

TFF 2. Lig Kırmızı Grup Maçları:

Fatih Karagümrük Süper Lig'e Veda Etti Fatih Karagümrük Süper Lig'e Veda Etti
  • Isparta 32 Spor vs. Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor
  • Karaman FK vs. Etimesgut Belediyespor
  • Amed Sportif Faaliyetler vs. Anagold 24Erzincanspor
  • Belediye Derincespor vs. Fethiyespor
  • Uşakspor vs. İnegölspor
  • İskenderunspor vs. GMG Kastamonuspor
  • Motolux 68 Aksaray Belediyespor vs. Alagöz Holding Iğdır FK
  • Düzce Cam Düzcespor vs. Somaspor
  • Sarıyer vs. Menemen FK

TFF 3. Lig Maçları:

  • Kepezspor vs. Artvin Hopaspor
  • İnegöl Kafkasspor vs. 52 Orduspor FK
  • Edirnespor vs. Küçükçekmece Sinopspor
  • Kırıkkalegücü vs. Malatya Arguvan SK
  • Aliağa vs. Tarsus İdman Yurdu
  • Gümüşhane Sportif Faaliyetler vs. Mardin 1969
  • Karabük İdmanyurdu vs. Talasgücü Belediyespor
  • Karşıyaka vs. Anadolu Üniversitesi
  • Silifke Belediyespor vs. Efeler 09
  • Ergene Velimeşespor vs. Kemerkent Bulvarspor
  • TPAO Batman Petrolspor vs. Hacettepe 1945 SK
  • Turgutluspor vs. Sapanca Gençlikspor
  • Pazarspor vs. Amber Çay Eynesil Belediyespor
  • 3Gen Holding Elazığspor vs. Kelkit Hürriyetspor
  • Silivrispor vs. Karaköprü Belediyespor
  • Akhisarspor vs. Sivas Dört Eylül
  • Belediye Kütahyaspor vs. Osmaniyespor FK
  • Onvo Ağrı 1970 vs. Fatsa Belediyespor
  • Kuşadasıspor vs. Bornova 1877
  • Darıca Gençlerbirliği vs. Büyükçekmece Tepecikspor
  • Güneş Holding Çankaya vs. Balıkesirspor
  • Sultanbeyli Belediyespor vs. Bursa Yıldırımspor
  • Siirt İl Özel İdaresi vs. İdaş Çatalcaspor
  • Orduspor 1967 vs. Nevşehir Belediyespor
  • Armoni Alanya Kestelspor vs. 23 Elazığ FK
  • Bitexen Adana 1954 FK vs. Tokat Belediye Plevnespor

Futbolseverler, bu hafta sonu birbirinden heyecanlı mücadelelere tanıklık edecekler.

Kaynak: (İLKHA)