Bankaların müşteri çekmek için gerçekleştirdiği kampanyalar, son dönemlerde en çok artan kampanyalar arasında yer almaya başladı. Özellikle de harcamaların artmasıyla birlikte kazançlarını da artıran bankalar, bu ay itibariyle pek çok kampanyayı peş peşe devreye aldı. Kampanyalarını her geçen gün artıran bankalardan biri olan Akbank’ın geliştirdiği kredi kartı sistemi Axess’ten de yeni bir açıklama geldi. Yeni bir kampanya başlatan Axess, 2 bin 500 TL hediye edeceğini duyurdu.

Birçok kampanyayı müşterileri ile buluşturmayı sürdüren Axess, bu ayın yeni kampanyalarından da bahsetti. Yeni kampanyaları kapsamında müşterilerine çok özel indirimler sunan Axess, bu indirimlerine ilişkin ayrıntılı bilgi verdiği bir yazılı açıklama gerçekleştirdi. Axess’ten gelen açıklamada indirim oranının 2 bin 500 TL’yi bulacağı da öğrenildi. Ayrıca Axess, indirim şartlarına ilişkin detaylı bir bilgi vermeyi de ihmal etmedi. İşte Axess’in yeni kampanyası ve kampanya koşulları…

AXESS, BAŞVURU YAPANAN 2 BİN 500 TL İNDİRİM VERİYOR

1607895

Yeni bir kampanya başlatan Axess, Axess karta şimdi başvuran Akbanklılar için 2 bin 500 TL’ye varan indirimler sunacağını bildirdi. Market ve akaryakıt sektöründe yapılacak olan her 2 bin 500 TL ve üzeri harcamaya 250 TL verecek olan Axess, yeni kullanıcılarına toplamda 2 bin 500 TL indirim vaat etti. Kampanya için Axess’e başvurup Juzdan’dan kampanyaya katılmanın şart olduğunu bildiren Axess, aynı zamanda ilk yıl için kart ücreti almayacağını da duyurdu. Axess’ten kampanyanın koşullarına ilişkin de bir açıklama geldi.

Ücretli çalışanlar için geri sayım başladı! Asgari ücret zammı için ilk görüşme tarihi belli oldu Ücretli çalışanlar için geri sayım başladı! Asgari ücret zammı için ilk görüşme tarihi belli oldu

AXESS, KAMPANYAYI KASIM AYI İÇİN GEÇERLİ SAYIYOR

Kampanyanın Akbank bireysel kredi kartı olmayan ve Axess’e 1 Kasım ile 30 Kasım 2023 tarihi arasında kredi kartı başvurusu yapanlara özel olduğunu bildiren Axess, kampanya kapsamında 15 Aralık 2023 tarihine kadar yapılacak olan tüm alışverişlerin tutara dahil edileceğini belirtti. SMS ile kampanyaya katılmak için de bir numara veren Axess, kampanyaya bu şekilde katılmak isteyenlerin ‘KAZAN’ yazıp, 4566’ya kısa mesaj ile bir bildirim yapması gerektiğinin altını çizdi.

Kaynak: Haber Merkezi