Şanlıurfa Milletvekili Abdülkadir Emin Önen, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün desteklediği Girişimci ve Üreten Kadınlar Buluşması'na katılarak kadın girişimcilerle E-Ticaret ve E-İhracat konularında bilgi paylaştı. Şanlıurfa Fuar Merkezi'nde düzenlenen etkinlik büyük ilgi gördü.

Milletvekili Önen, panelde kadın girişimcilerle bir araya gelerek E-Ticaret, İhracat ve İthalat hakkında deneyimlerini ve bilgilerini paylaştı. Şanlıurfa'nın bir evladı olarak Ankara'da Şanlıurfalı girişimci kadınların yanında olacaklarını vurguladı.

Program sonunda katılımcıların sorularını yanıtlayarak izlenecek yollar hakkında detaylı bilgi verdi. Panel sonrasında Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül tarafından Milletvekili Önen'e hediye takdim edildi.

82022-68829-20231029121109

Panelin ardından Şanlıurfa Fuar Merkezi'nde yer alan stantları gezen Beyazgül ve Önen, girişimci kadınlarla yakından ilgilendi. Kadınlar, bu imkânları sağlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ekibine teşekkür ettiler.

Toplantının sonunda hatıra fotoğrafı çekimi gerçekleştirildi ve etkinlik başarıyla sona erdi.

Haliliye'de seyir halindeki otomobil alev aldı Haliliye'de seyir halindeki otomobil alev aldı

46543-85771-20231029121110