Acil nakit ihtiyacı olanları yakından ilgilendiren bir kampanya gündeme geldi. Düşük faiz oranlarıyla kredi çekmek ve nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler bankalara odaklandı. Pek çok banka bu dönemde kredi kampanyasını güncellerken bombayı patlatan banka QNB Finansbank oldu.

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan özel bankalardan QNB Finansbank yeni bir kampanya başlattı. Buna göre bankada ilk kez hesap açanlara anında faizsiz kredi imkanı sunulacak. Acil nakit arayanlar QNB Mobil uygulamasından veya bankanın resmi web sitesinden ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak özel avantajlardan yararlanabilecek.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

denizbank-vakifbank-qnb-finansbank-kredi-gucunu-birlestirdi-nakit-arayanlara-aninda-onayli-35-000-tl-kredi-verecek-172026644

Geniş bir müşteri kitlesine hitap eden QNB Finansbank kaçırılmayacak bir kampanya duyurusuyla gündeme geldi. Yüksek enflasyon ortamında ihtiyaçlarını ertelemeden satın almak isteyenler nakit para arayışına devam ediyor. Bu dönemde bankaların kredi musluklarını kıstığı bilinirken QNB Finansbank herkesi şaşırttı. Mobil uygulamadan ilk kez QNB Finansbanklı olanlara faizsiz kredi verilecek.

Şanlıurfa'da günlük 1 L süt parasına 10 bin TL'lik destek müjdesi! O banka açıkladı... Tek tık ile başvurun Şanlıurfa'da günlük 1 L süt parasına 10 bin TL'lik destek müjdesi! O banka açıkladı... Tek tık ile başvurun

Faizsiz ihtiyaç kredisi arayanlara müjdeli haber QNB Finansbank’tan geldi. Bankanın resmi web sitesindeki duyuruya göre yeni müşterilere özel 6 ay vadeli 10 bin TL kredi kampanyası başladı. Bu kredi fırsatından yararlanmak isteyenlerin ilk kez QNB Finansbank müşterisi olması gerekiyor.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ NE KADAR?

QNB Mobil uygulamasından tek tıkla hesap açanlar anında faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabiliyor. Bankanın resmi web sitesindeki duyuruya göre yeni müşteriler 10 bin TL’ye kadar 6 ay vadeli ihtiyaç kredisinde yüzde 0 faiz avantajını kullanabilecek. Kampanya ile ilgili detaylar QNB Mobil uygulamasından takip edilecek.

Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan QNB Finansbank, ihtiyaç kredisi kampanyasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Faizsiz kredi fırsatlarını kaçırmak istemeyenler QNB Finansbank’ı tercih ediyor. İlk kez QNB’de hesap açanlara özel 6 ay vadeli 10 bin TL faizsiz ihtiyaç kedisi kampanyası devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi