Ehliyete Dev Zam Geliyor: 2024 Yılında Kurs ve Harç Ücretlerinde Büyük Artış! Ehliyete Dev Zam Geliyor: 2024 Yılında Kurs ve Harç Ücretlerinde Büyük Artış!

Sene sonuna doğru olası maaş zamlarına yönelik çok çeşitli senaryolar ortaya atılmaya devam edilirken yeni dönem zamları netleşene kadar bütçelerini bir nebze olsun toparlayabilmek isteyen tüketiciler bankaların finansman ürünlerini yakın takip altına aldı. Merkez Bankası tarafından arka arkaya verilmiş olan faiz artırımı kararlarının arından rekor seviyelere ulaşmış olan kredi faizleri karşısında elleri kolları bağlanan tüketiciler, ‘fırsat’ başlığı ile duyurulmuş olan finansman desteklerini araştırmaya başladı.

Yüksek faiz, düşük limit mottosunun dışına çıkan bankaları sorgulamaya devam eden birçok tüketici günden güne umudunu yitirirken beklenen müjdeli haber katılım bankacılığı sektöründen geldi. Kuveyt Türk Katılım Bankası, yeni müşterilerini kapsayan fırsat ürününü resmen paylaştı. Peki, Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın avantajlı finansman desteğinden kimler, nasıl yararlanabilir? İşte ayrıntılar…

VADE FARKSIZ FİNANSMAN DESTEĞİ DUYURULDU

nakde-ihtiyaci-olan-vatandaslar-bu-haber-sizin-icin-o-banka-10-bin-tl-nakit-para-verecek-RJGz

Son dönemlerde her kesimden tüketicinin en büyük ekonomik problemleri arasında yer alan nakit yetersizliği, bankaları da harekete geçirdi. Müşteri sayısını artırma hedefinde olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, tüketicilerin yüzlerini güldüren yeni bir kampanyaya imza atmış olduğunu bildirdi.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın resmi kaynaklarından edinilen bilgilere göre 30 Kasım 2023 tarihine kadar Kuveyt Türklü olup yapmış olduğu İhtiyaç Kart başvurusu onaylanan tüm yeni müşterilere, vade farksız avantajı ile 10 bin TL’ye kadar finansman desteği verilecek. Söz konusu destekten yararlanmak isteyen tüketiciler taksit ödemelerini 2 ay erteleme avantajı ile 6 aya kadar gerçekleştirebilecek.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI VADE FARKSIZ FİNANSMAN KAMPANYASI BAŞVURUSU

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın 10 bin TL’lik üst limit, 2 ay ödeme erteleme ve vade farksız avantajları ile duyurmuş olduğu yeni finansman ürünü için başvuru detayları belli oldu. Öncelikli olarak mobil uygulama üzerinden müşteri olma sürecinin tamamlanması gerektiğini belirten banka, sonrasında ise yine aynı ekran üzerinden İhtiyaç Kart başvurusu yapılması gerektiğini ifade etti. Kart başvurusu onaylanan kişiler, bir kereliğe mahsus olacak şekilde 0 kar oranlı finansman kampanyasından yararlanabilecekler.

Kaynak: Haber Merkezi