Star TV ekranlarının geçtiğimiz sezon seyircisi ile buluşturmaya başladı OGM Pictures imzalı Ömer dizisi, 9 Ocak 2023 tarihinde başlayan ekran yolculuğunu hala sürdürüyor. İlk bölümünden bu yana ekranların fenomen yapımları arasında yer almayı başarmış olan Ömer dizisi, başarılı reytingleri ile ikinci sezon onayını alan dizilerin arasındaki yerini de almıştı. İkinci sezonu geçtiğimiz aylarda başlayan Ömer dizisi, seyircisini heyecanlandıracak yeni bir oyuncu transferine imza attı.

Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması Yarın Başlıyor: Cezalar Belli Oldu Zorunlu Kış Lastiği Uygulaması Yarın Başlıyor: Cezalar Belli Oldu

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu Ömer dizisinin yeni sezonu da ilk sezonu gibi epey ilgi görerek, sosyal medyanın ve ekranların en çok konuşulan yapımları arasına diziyi soktu. Görmüş olduğu ilgiyi her geçen gün arttırmayı sürdüren Ömer dizisi, sezon ortasında bir değişikliğe gitmeye karar verdi. Ekranların sevilen isimlerinden biri ile anlaşmaya varan Ömer dizisi, yeni bir transfere imzayı attı. İşte Ömer dizisine dahil olan o ünlü oyuncu…

ÖMER DİZİSİNE YENİ BİR İSİM DAHA DAHİL OLDU

bA3eVzLLS0KUID84K62ZRw

İsrail yapımı olan Shtisel dizisinden uyarlanarak seyirci karşısına çıkan ve uyarlama senaryosunu Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer dizisinin başrollerini paylaşan Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar ve Barış Falay, başarılı oyunculuk performansıyla ekran seyircisinin dikkatini üzerine çekmişti. Kadrosunu her geçen gün biraz daha genişleten ve kadroya taze kanlar ekleyen Ömer dizisi, yeni bir isim ile daha anlaştı. Ömer dizisinin kadrosuna dahil olan son isim ise Deniz Işın oldu. Başarılı oyuncunun canlandıracağı karakter de çok geçmeden ortaya çıktı.

DENİZ IŞIN’IN CANLANDIRACAĞI KARAKTER BELLİ OLDU

Şimdilerde ekranların yükselen isimlerinden biri olan Deniz Işın, Leyla ile Mecnun dizisinin Exxen platformundaki yeni bölümlerine dahil olmuş ve birden tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isme dönüşmüştü. Ardından pek çok başarılı işe imza atan Deniz Işın, bu kez Star TV’nin reyting rekortmeni yapımı Ömer dizisine dahil oldu. Dizide canlandıracağı karakter de ortaya çıkan Deniz Işın’ın Ömer dizisinin izleyicisinin karşısına Şule rolüyle çıkacağı öğrenildi.

Kaynak: Haber Merkezi