Vakıfbank kredi kartı müşterilerine harcama yaparken para kazandırmaya devam ediyor. Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi olan Vakıfbank yeni alışveriş kampanyasını duyurdu. Buna göre Vakıfbank’ın Worldcard kredi kartını kullananlar harcama yaparken kazanacak.

Vakıfbank’ın alışveriş kampanyası tüm dikkatleri üzerine çekti. Türkiye’nin önde gelen alışveriş platformlarında geçerli kampanya büyük ilgi gördü. Bu kapsamda tek seferde 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara 100 TL değerinde Worldpuan hediye edilecek. Müşteriler alışveriş yaptıkça 100 TL’leri toplayıp bir sonraki harcamalarında kullanabilecek.

VAKIFBANK’TAN 600 TL ÖDEME DESTEĞİ

WkDvTLm7t0yvg_yafTUYXA

Müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık hizmetleri sunan Vakıfbank e-ticaret kampanyasıyla gündeme geldi. Vakıfbank müşterileri, Trendyol, Hepsiburada, Morhipo, Çiçeksepeti ve PttAvm gibi popüler e-ticaret sitelerinden yaptıkları harcamalarda Worldpuan kazanabilecek. Bu özel kampanyaya katılanlar tek seferde 1.500 TL ve üzeri alışveriş yaptığında 100 TL Worldpuan kazanacak.

Vakıfbank Worldcard kredi kartı kullanıcılarına hitap eden kampanyada toplamda 600 TL değerinde Worldpuan hediye edilecek. Kampanyaya katılım yolu ve şartları bankanın resmi web sitesi üzerinden açıklandı. Buna göre bankaya kayıtlı cep telefonundan “KAZAN” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartının son 6 hanesini 5724’e göndermek yeterli olacak.

VAKIFBANK 600 TL WORLDPUAN HEDİYESİ

Türkiye Finans Katılım Bankası emeklilere para dağıtıyor! 7500 TL’lik promosyona ek 2500 TL’lik hediye tanımlanacak Türkiye Finans Katılım Bankası emeklilere para dağıtıyor! 7500 TL’lik promosyona ek 2500 TL’lik hediye tanımlanacak

Bu kampanyaya Vakıfbank’ın Mobil uygulamasından “Cepte Kazan” kısmına girerek de katılım sağlanabiliyor. Vakıfbank web sitesindeki kampanya duyurusunda katılım koşulları yer aldı. 600 TL Worldpuan hediyesi almak isteyen müşterilerin alışverişlerini anlaşmalı e-ticaret siteleri üzerinden yapması gerekiyor. Fiziksel mağazalardan yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacak.

Trendyol uygulamasındaki Dolap işlemleri kampanyaya dahil edilirken Dolap uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Cüdan yüklemeleri de kampanyaya dahil edilmeyecek. Vakıfbank Worldcard kredi kartı müşterilerine harcama yaparken para kazandırmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi