Dansları, sahne kostümleri ve kıvrak hareketleri ile senelerdir gündemden düşmeyen isimler arasında yer alan, son dönemlerde oryantalliğin yanı sıra şarkıcılık performansları ile de dikkat çeken Didem Kınalı, magazin gündemine bomba gibi düşen açıklamalara imza attı.

Senelerce sunuculuğunu İbrahim Tatlıses’in üstlenmiş olduğu ‘İbo Show’ isimli TV programında dans eden yanı sıra farklı organizasyonlarda da boy gösteren Didem Kınalı, geçtiğimiz aylarda şarkıcılığa soyundu. Sesine ve şarkılarına güvendiğini belirterek iddiasını ortaya koyan Kınalı, ayrıca dansözlüğün halen rencide edici bir şeymiş gibi algılanıyor olmasına da ateş püskürdü.

Zaman zaman yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine çeken Didem Kınalı, son olarak eski patronu İbrahim Tatlıses ile onun yakın arkadaşı komedyen Mehmet Ali Erbil’i hedef aldı. Kınalı’nın o isimler hakkında söyledikleri, şok etkisi yarattı.

Çanakkale'de havadan ve karadan yangın müdahalesi devam ediyor Çanakkale'de havadan ve karadan yangın müdahalesi devam ediyor

YENİDEN EVLENMEK İSTEMELERİNE TEPKİ GÖSTERDİ

adsiz-tasarim-2022-10-28t131527937

Geçtiğimiz haftalarda kendisinden yaşça oldukça küçük sevgilisine evlilik teklifi eden sonrasında ise ayrılık haberleri ile gündeme gelen Mehmet Ali Erbil’e, İbrahim Tatlıses tatlı bir veryansında bulunmuş ve ondan önce evlenmemesini istemişti. Konu ile ilgili birtakım açıklamalarda bulunan Didem Kınalı, sözleri ile magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

Yeni şarkısının klibi için kameraların karşısına geçen Didem Kınalı, yeniden evlenmek isteyen Mehmet Ali Erbil ve İbrahim Tatlıses’i ağır eleştirdi. ‘Yaşıtları torun tombalak seviyorlar ama ne fayda, onların durulacağı yok” ifadelerini kullanan Kınalı, “Herkes yaşının olgunluğunu yaşamalı” dedi.

“TENEŞİR PAKLAR”

Tatlıses ve Erbil’in evlilik isteklerini ağır eleştiren Didem Kınalı, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “40’ından sonra azanı teneşir paklar derler. Ben ne diyeyim? Torunları yaşındaki kızlara da bakmasınlar bir zahmet. 5- 10 yaş tamam diyoruz da 40 yaş farkı nedir arkadaş. Ayıp gerçekten! Ben hadi çok aşık oldum diyelim anca kendimden 5- 10 yaş büyük birisi ile birlikte olabilirim ancak bunlar ipin ucunu kaçırmış.”

Kaynak: (Haber Merkezi)