Rüyada polis görmek, rüya sahibinin güvenli, huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyada polis görmek, rüya sahibinin çalıştığı iş yerinde başarıya, saygınlığa ve terfiye ulaşacağına, hayırlı bir kısmetle evleneceğine, bol kazançlı bir işe gireceğine, yeni projeler hayata geçireceğine, ailesi ve dostları ile iyi ilişkiler kuracağına, kötü olaylardan korunacağına, rahmete vesile olacak gelişmelere, insanlara yol gösterecek ve öncülük edecek bir konuma geleceğine yorulur.

Rüyada ağlamak, neye işaret eder? Rüyada ağlamak, neye işaret eder?

Rüyada polis görmek şerlidir

Rüyada polis görmek, rüya sahibinin hayatında yaşayacağı sıkıntı, korku, hüzün, gam, şiddet, tehlike, düşmanlık, rekabet, suç, ceza, tutuklanma, yargılanma, baskı, zulüm, haksızlık, iftira, dedikodu, kıskançlık, haset, fitne, fesat gibi olumsuz durumlara işaret eder. Rüyada polis görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya aile hayatında sorunlar yaşayacağına, rakiplerine yenileceğine, sevdiği kişilerden uzaklaşacağına, sağlığını kaybedeceğine, malından veya canından zarar göreceğine, tövbe etmesi ve istiğfar etmesi gerektiğine, Allah’ın gazabına uğrayacağına yorulur.

Rüyada polis görmek farklı durumlarda ne anlama gelir?

Rüyada polis görmek, rüyada görülen polisin durumuna, davranışına, kıyafetine, sayısına, cinsiyetine, rüya sahibinin polisle olan ilişkisine, rüyada polisin nerede ve nasıl görüldüğüne göre farklı şekillerde yorumlanabilir. Örneğin:

 • Rüyada polis olmak, rüya sahibinin devlet yönetiminde sorumluluk alacağına, güçlü ve nüfuzlu bir kişi olacağına, adaletli ve dürüst bir hayat süreceğine işaret eder.
 • Rüyada polisten kaçmak, rüya sahibinin kötülüklerden kaçınacağına, güvende olacağına, selamete çıkacağına, rahatlayacağına, sevinçli haberler alacağına, mutluluk yaşayacağına delalet eder.
 • Rüyada polis kovalamak, rüya sahibinin haksızlık yaptığına, suç işlediğine, pişman olacağına, ceza çekeceğine, tövbe etmesi gerektiğine işaret eder.
 • Rüyada polis tarafından yakalanmak, rüya sahibinin etrafında dost görünümlü düşmanlar olduğuna, tehlike altında olduğuna, rakiplerine yenileceğine, iftiraya uğrayacağına, yargılanacağına, cezalandırılacağına yorulur.
 • Rüyada polis tarafından tutuklanmak, rüya sahibinin büyük bir sıkıntıya düşeceğine, malından veya canından kaybedeceğine, özgürlüğünü kaybedeceğine, zor günler geçireceğine, Allah’ın gazabına uğrayacağına alamet eder.
 • Rüyada polis tarafından bırakılmak, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağına, rahat bir nefes alacağına, affedileceğine, bağışlanacağına, hayırlı bir haber alacağına, sevineceğine delalet eder.
 • Rüyada polis ile konuşmak, rüya sahibinin güvende olacağına, sıkıntı zamanında yardımına koşacak birilerinin olacağına, devlet yönetiminde sorumluluk alacağına, saygınlık ve güven kazanacağına işaret eder.
 • Rüyada polis ile tartışmak, rüya sahibinin başına bela geleceğine, huzurunun kaçacağına, zor durumda kalacağına, zarar göreceğine, pişman olacağına yorulur.
 • Rüyada polis ile kavga etmek, rüya sahibinin büyük bir hata yapacağına, suç işleyeceğine, ceza alacağına, tövbe etmesi gerektiğine, Allah’ın gazabına uğrayacağına delalet eder.
 • Rüyada polis ile arkadaş olmak, rüya sahibinin hayırlı bir dost edineceğine, güvenilir bir kişi ile tanışacağına, yardıma ihtiyacı olan birine destek olacağına, hayır işleyeceğine, sevap kazanacağına işaret eder.
 • Rüyada polis ile evlenmek, rüya sahibinin hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, mutlu bir evlilik yapacağına, eşinin kendisine sadık, sevgili, saygılı, dürüst, güvenilir, yardımsever, koruyucu, kollayıcı, hayırlı bir eş olacağına yorulur.
 • Rüyada polis ile sevişmek, rüya sahibinin ahlaksızlık yapacağına, zina işleyeceğine, günaha gireceğine, tövbe etmesi gerektiğine, Allah’ın gazabına uğrayacağına alamet eder.
 • Rüyada polis kıyafeti giymek, rüya sahibinin maddi kazanca, hayırlı işlere, başarıya, saygınlığa, terfiye, nüfuza, güce, adaletli ve dürüst bir hayata, hayır işlemeye, sevap kazanmaya delalet eder.
Kaynak: (Araştırma Yazısı)