Şirketin sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, oto elektrik ve bakım onarım alanlarında görev yapacak toplam sekiz usta alımı gerçekleştirilecek.

İşçi Servisi ve Tırın Karıştığı Kazada 21 Kişi Yaralandı İşçi Servisi ve Tırın Karıştığı Kazada 21 Kişi Yaralandı

BELSAN A.Ş.'nin yaptığı duyuruda, çeşitli alanlarda uzman personel alımının yapılacağı belirtildi. Alım yapılacak pozisyonlar ve sayıları şöyle açıklandı:

- Oto Elektrik Ustası: 2 kişi
- Oto Bakım ve Onarım Ustası: 2 kişi
- Trambüs Elektrik Ustası: 2 kişi
- Trambüs Bakım ve Onarım Ustası: 2 kişi

Başvuru yapacak adayların, gerekli şartlar ve başvuru süreci ile ilgili detaylı bilgilere BELSAN A.Ş.'nin resmi web sitesi üzerinden ulaşabilecekleri ifade edildi. Şirket, yetkililerinden alınan bilgiye göre bu yöntemle, başvuru sürecinde deneyim ve yetkinlikleri ön planda tutarak, trambüs ve araç bakımında kalite standartlarını daha da yükseltmeyi hedeflediklerini vurguladılar.

BELSAN'dan yapılan açıklamada, başvuru yapmak isteyen adayların, şirketin  web sitesi üzerinden gerekli formları doldurarak başvurularını iletebileleceklerini, başvuru şartları ve diğer detaylar için BELSAN A.Ş.'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilecekleri açıklandı. Yetkililer ayrıca son başvuru tarihinin 22. Temmuz 2024 olduğunu söyledi.

Muhabir: Kübra TOPAL