Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde AK Parti Grup Başkan Vekilliği görevinde değişiklik yaşandı. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun kararıyla, Faruk Bayuk yeni görevine getirildi. Uzun yıllardır AK Parti'nin çeşitli kademelerinde görev alan ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan Bayuk, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bu görevi duyurdu.

Faruk Bayuk, AK Parti Grubunu en iyi şekilde temsil etme gayretinde olacağını vurguladı. Açıklamasında, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde olduğunu ve İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun tevdi ettiği görev için teşekkürlerini iletti. Bayuk, Büyükşehir Belediye Meclisi'nde il başkanını ve grubu en güzel şekilde temsil etmek için çalışacağını ifade etti.

Faruk Bayuk, uzun yıllardır AK Parti'ye hizmet etmiş bir isim olarak, deneyimi ve bilgisiyle yeni görevinde başarılı olmayı hedeflemektedir.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu'nun bu kararıyla, partinin yerel yönetimdeki etkinliği ve performansı arttırma hedefine bir adım daha atılmıştır. Faruk Bayuk'un göreve başlamasıyla, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nde AK Parti'nin çalışmaları daha da ivme kazanacak ve hizmet alanında önemli adımlar atılacaktır.

Şanlıurfa’da binlerce araç sorgulandı: Çok sayıda araca ceza kesildi Şanlıurfa’da binlerce araç sorgulandı: Çok sayıda araca ceza kesildi

(Haber Merkezi)