Urfa'da Piknik Tüpü Alev Aldı Urfa'da Piknik Tüpü Alev Aldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Türkiye'nin en genç nüfusa sahip şehirlerinden biri olan Şanlıurfa'da "Gençliğe Yatırım Geleceğe Yatırımdır" ilkesiyle çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Beyazgül'ün gençlere verdiği önem, tesis sayısının artması ve desteklerin devam etmesiyle bir kez daha gözler önüne seriliyor.

Bu kapsamda, Türkiye genelinde jimnastik dalında dereceye giren Şanlıurfalı sporcular ve Altın Ayaklar Futbol Okulu Seçmelerinde başarı gösteren gençler, Başkan Beyazgül'le bir araya geldi. Başkan Beyazgül, sporcuları tek tek tebrik ederek onları çeşitli hediyelerle ödüllendirdi.

Gençlere, başarıya giden yolda kararlılık ve azimle tüm engelleri aşabileceklerini hatırlatan Başkan Beyazgül, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak gençlere yönelik desteklerin artarak devam edeceğini vurguladı. Şanlıurfa'nın genç sporcularının yeteneklerini keşfetmek ve geliştirmek için gerekli tüm imkanları sağlama konusunda kararlı olduklarını belirtti.

14458-37846-20231111031439

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, gençlere verdiği desteklerle spor alanında yetenekli gençlerin önünü açarken aynı zamanda geleceğe yönelik umutlarını da güçlendiriyor. Gençlerin başarılarına tanıklık eden ve onları ödüllendirerek teşvik eden Başkan Beyazgül, Şanlıurfa'yı sporun ve gençlerin desteklendiği bir şehir haline getirme hedefinden vazgeçmeyeceklerini belirtti.

(Haber Merkezi)