Yetkililer, bu yeni uygulamanın ziyaretçilere daha düzenli ve güvenli bir deneyim sunmayı hedeflediğini belirtti. Randevulu sistem sayesinde havuzlardaki aşırı yoğunluk azaltılarak, hem güvenlik hem de hijyen standartlarının artırılması amaçlanıyor.


Randevulu Sistem ile Daha Düzenli Kullanım

Yeni uygulama ile yüzme havuzlarının daha organize bir şekilde kullanılacağı ifade edildi. Ziyaretçilerin belirli saatlerde havuzları kullanabilmeleri için önceden randevu almaları gerekecek. Özellikle yaz aylarında havuzların aşırı kalabalık olmasının önüne geçilmesi planlanıyor. Belediye yetkilileri, randevu sistemi sayesinde hem ziyaretçilerin hem de havuz çalışanlarının daha rahat ve güvenli bir ortamda bulunabileceklerini vurguladı.


Randevu Alma İşlemleri

Randevu almak isteyen vatandaşlar, [havuz.randevu.sanliurfa.bel.tr](http://havuz.randevu.sanliurfa.bel.tr) adresine girerek gerekli işlemleri gerçekleştirebilecekler.

Devrilen minibüsteki 7 tarım işçisi yaralandı Devrilen minibüsteki 7 tarım işçisi yaralandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda:
"8 Temmuz'dan İtibaren Kapalı Yüzme Havuzlarımızda Randevulu Sisteme Geçiyoruz! Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak, kapalı yüzme havuzlarımızda daha düzenli bir deneyim sunabilmek amacıyla randevulu sistem uygulamasına başlıyoruz. Randevulu sistem sayesinde ziyaretçilerimiz için daha organize ve güvenli bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışma ve planlamalarımıza devam ediyoruz. Randevu almak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz: http://havuz.randevu.sanliurfa.bel.tr" mesajına yer verdi.

Bş

Muhabir: Kübra TOPAL