Kur farkı sebebi ile Türk Lirası’nın değeri günden güne düşerken bu durum tüketicilerin alım güçlerini de doğrudan etkiledi. Pandemi dönemi itibari ile yüksek enflasyona karşı mücadele vermeye başlayan ve son dönemlerde rekor seviyelere ulaşan kur farkından ötürü mücadeleleri iyiden iyiye şiddetlenen tüketiciler, bu süreçte hangi masraflarına nasıl yetişeceklerini kestirememeye başladı.

Libya Tezkeresi Resmi Gazete'de! Libya Tezkeresi Resmi Gazete'de!

Mevcut maaşları ile kira, fatura, akaryakıt gibi giderlerine yetişmeye çalışan, bir taraftan da gıda gibi temel ihtiyaçlarına bütçe ayırmaya çalışan milyonlarca tüketici, bu süreçte ‘ucuz’ hizmete yönelik sık sık sorgulamalarda bulunmaya başladı. Özellikle market sektöründe hizmet veren firmaları yakından takip eden tüketiciler, uygun ve kaliteli hizmet sunan zincir marketleri adeta göz hapsine aldı. Bu noktada devreye giren zincir market Migros, Şanlıurfa ilinde ve diğer illerde geçerli olmak üzere yepyeni bir indirim kampanyasına imza atmış olduğunu müjdeledi.

Haftalık indirim kampanyalarının yanı sıra ürün bazlı fırsatları ile de dikkatleri üzerine çekerek her gün Türkiye genelinde milyonlarca tüketiciye hizmet sunan Migros Market, son olarak süt ve kahvaltılık ürün harcamaları için yeni bir kampanya düzenlemiş olduğunu bildirdi. Zincir market, ilgili kampanyasının tüm detaylarını aktararak tüketicileri bilgilendirdi.

GECE YARISINA KADAR GEÇERLİ

Screenshot (1)

Screenshot

Yeni haftaya bir sürpriz ile başlayan zincir market Migros, süt ve kahvaltılık ürün kategorilerinden alışveriş yapacak olan tüketicilere seslendi. Bugün saat 23:59’a kadar sanal mağazası üzerinden 350 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapacak olan tüm tüketicilere 50 TL’lik indirim kuponunun tanımlanacağını ifade eden zincir market, kampanyası için belirlemiş olduğu katılım detaylarını da aktardı.

Zincir market Migros’tan edinilen bilgilere göre Süt& Kahvaltılık kategorisinden en az 350 TL olacak şekilde sepetini dolduran tüm tüketiciler, 50 TL’lik indirimden yararlanabilecekler. Bu fırsat için harcamanın Migros Sanal Market web sitesi veya uygulaması aracılığı ile yapılması gerektiğini belirten zincir market, ödeme ekranında görüntülenecek olan ‘Hediye Çeki’ alanına KAHVALTI50 kodunun yazılmasının yeterli olduğunu bildirdi.

O ÜRÜNLER DAHİL DEĞİL

Bir hesabın yalnızca 50 TL’lik indirimden yararlanabileceğini, indirim kodunun tek seferliğine geçerli olduğunu belirten zincir market Migros, kampanyaya dahil olmayan ürünleri ise şu şekilde sıraladı:

- Taciroğlu markalı tüm peynirler

- Bahçıvan markalı peynir çeşitleri (dilimli burger peyniri, Cheddarlı rende peynir, parmesan peyniri, Mozarella peyniri, tost peynirleri, yarım yağlı serme beyaz peynir”

Kaynak: Haber Merkezi