Tarım Kredi Marketler, hafta sonu indirimli ürünlerini duyurdu. Şanlıurfa’da bulunan marketlerde, meyvelerde büyük indirimler yapıldı. Meyve severler, bu fırsatı kaçırmamak için şimdiden hazırlığınızı yapın. Stoklarla sınırlı olan bu avantaj için elinizi çabuk tutun.

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Brezilyalı mevkidaşı Vieira ile bir araya geldi Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Brezilyalı mevkidaşı Vieira ile bir araya geldi

İndirimli ürünler arasında, kuru soğan, domates, mayer limon, mandalina, golden elma, starking elma ve yerli muz bulunuyor. Harcamalarından tasarruf etmek isteyen vatandaşlar için indirimli ürünlerin listesini derledik. Bu ürünlerin kilogram fiyatları ve yapılan indirimlerin detayları haberimizde.

KASIM AYININ SON HAFTA SONU FIRSATI

Tarım Kredi Kooperatif Market ürünlerinde Kasım ayı fırsat indirimleri yayınlandı. Hesaplı alışveriş yapmak isteyen bireyler, güncel Tarım Kredi Market indirim listesini sürekli takip ediyorlar. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi Marketlerinin kâr amacı gütmediğini belirterek indirim yapılması talimatı vermişti. Bunun üzerine market sosyal medya üzerinden hafta sonunun yeni indirimli ürün listesini açıkladı. Market zinciri Kasım ayının son hafta sonunda pek çok üründe ekstra indirim yapıldı. Tarım Kredi Market'in şu anda sunduğu indirimli ürünlerin listesi aşağıdadır.

TARIM KREDİ MARKET HAFTA SONU İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ

Tarım Kredi Kooperatif Marketleri'nin Kasım ayı Taptaze Kampanyalar başlığı altında indirimli ürünler listesi yayınlandı. Çok sayıda indirimin olduğu Market zincirinde bu hafta sonu meyvelerin daha çok indirime girdiği görülüyor. İşte hafta sonu Tarım Kredi Marketlerde indirime girecek gıdalar:

Kuru Soğan kg: 7.25’ten 6.75’e liraya düştü

Domates kg: 19.70’ten 20.90’a liraya düştü

Mayer Limon kg: 14.90’dan 11.70 liraya düştü

Mandalina kg: 15.90’dan 11.75 liraya düştü

Golden elma kg: 20.90’dan 19.90 liraya düştü

Starking elma kg: 20.90’dan 19.90 liraya düştü

Yerli muz kg: 29.90’dan 25.90 liraya düştü

Tarım Kredi Marketler, müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaya devam ediyor. Şanlıurfa’da meyve almak isteyenler, bu indirim fırsatını kaçırmayın!4sd546sfd564sdf564sd54sd

Kaynak: (Haber Merkezi)