Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, 6 Şubat depremleri sonrasında başlatılan çalışmaların sürecini değerlendirmek üzere 13 ilçe kaymakamının katılımıyla bir toplantı düzenledi. Toplantıda, il merkezi ve ilçelerde devam eden yıkım çalışmaları, AFAD ve Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Müdürlüğü yetkilileri tarafından Vali Şıldak'a bilgi verildi.

Valilik Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıda konuşan Vali Şıldak, depremlerin etkilerinin ortadan kaldırılması için tüm kurumların iş birliği içinde görevlerini yerine getirmesi gerektiğini vurguladı. Hak sahiplikleri ve devam eden deprem konutlarının durumunun da ele alındığı toplantıda, Vali Şıldak, ilçelerdeki kaymakamlardan aynı hassasiyeti göstermelerini istedi.

Vali Şıldak, çalışmaları yakından takip edeceğini belirtirken, vatandaşlara verilen sözlerin yerine getirilmesi için fedakarlık beklediğini ifade etti. Ayrıca, yapılan çalışmalar sonucunda mağdur vatandaşlara verilen sözlerin yerine getirilmesinin huzurunu birlikte yaşayacaklarını dile getirdi. Vali Şıldak, kaymakamlara başarılar dileyerek konuşmasını tamamladı.

Başkan Beyazgül, BEL-SAN Personelleriyle Bir Araya Geldi Başkan Beyazgül, BEL-SAN Personelleriyle Bir Araya Geldi

Toplantıya, vali yardımcıları Ahmet Fatih Sungur ve Erinç Demir, kaymakamlar ve ilgili kurum temsilcileri de katıldı.

AA