Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 6-10 Kasım tarihleri arasında Şanlıurfa için beklenen hava durumu tahminlerini açıkladı. Tahminlere göre, Şanlıurfa'da sıcaklıkların düşeceği öngörülüyor.

6 Kasım Pazartesi Hava Durumu:
Pazartesi günü hava az bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 26 derece, en düşük ise 16 derece olarak tahmin ediliyor. Nem oranı en yüksek 74, en düşük ise 41 olacak. Rüzgar hızı ise 16 km/sa düzeyinde olacak.

7 Kasım Salı Hava Durumu:
Salı günü hava az bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 27 derece, en düşük ise 14 derece olarak öngörülüyor. Nem oranı en yüksek 91, en düşük ise 26 olacak. Rüzgar hızı ise 14 km/sa düzeyinde olacak.

8 Kasım Çarşamba Hava Durumu:
Çarşamba günü hava az bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 27 derece, en düşük ise 15 derece olarak tahmin ediliyor. Nem oranı en yüksek 63, en düşük ise 27 olacak. Rüzgar hızı ise 11 km/sa düzeyinde olacak.

Şanlıurfa dahil 81 ilde ÇEMBER-7 operasyonu! Şanlıurfa dahil 81 ilde ÇEMBER-7 operasyonu!

9 Kasım Perşembe Hava Durumu:
Perşembe günü hava az bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 25 derece, en düşük ise 17 derece olarak öngörülüyor. Nem oranı en yüksek 63, en düşük ise 38 olacak. Rüzgar hızı ise 9 km/sa düzeyinde olacak.

10 Kasım Cuma Hava Durumu:
Cuma günü hava az bulutlu olacak. En yüksek sıcaklık 25 derece, en düşük ise 17 derece olarak tahmin ediliyor. Nem oranı en yüksek 68, en düşük ise 38 olacak. Rüzgar hızı ise 9 km/sa düzeyinde olacak.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre, Şanlıurfa'da önümüzdeki günlerde hava sıcaklıklarının düşmesi bekleniyor.

(Haber Merkezi)