Son yıllarda ülkemizde artan hayat pahalılığı, vatandaşları ihtiyaçlarını karşılama noktasında tasarruf yapmaya zorlamaya başladı. Birçok vatandaş, temel giderlerini karşılama noktasında, markaların ve işletmelerin sunduğu kampanyalardan yararlanarak tasarruf ve kazanç sağlamanın yollarını arıyor. Söz konusu masraflar arasında telefon faturaları da yer alıyor. Bu noktada vatandaşlara 1.500 TL’lik telefon faturası desteği duyuruldu.

Faturalarını avantajlı yollar ile ödemek isteyenler için yeni destek kampanyaları gelmeye devam ediyor. Bir taraftan ihtiyaç sahiplerine devlet eliyle yapılan elektrik ve doğalgaz tüketim destekleri devam ederken, diğer yandan bazı bankalar da benzer destek kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Bu kez de Akbank, Turkcell ile yaptığı işbirliği kapsamında 1.500 TL’ye varan fatura desteği kampanyasını duyurdu. İşte detaylar…

CEP TELEFONU FATURASINDA DESTEK KAMPANYASI

akbanktan-nakit-sikintisina-son-44-bin-tllik-kredi-icin-istenen-sartlar-Ig9F.jpg

Akbank, Turkcell ile yaptığı işbirliği kapsamında Turkcell müşterilerine özel olarak 1.500 TL’ye varan nakit ödül fırsatı sunacak. 30 Kasım 2023 tarihine kadar sürecek olan kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların bir an önce başvuruda bulunması gerekiyor.

1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanya dahilinde 1.500 TL’ye varan nakit ödül desteği verilecek. Akbank tarafından duyurulan kampanya kapsamında “1001TURKCELL” davet kodunu kullanarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olanlar destekten yararlanabilecek.

Brent Petrol Piyasalarında Son Durum Brent Petrol Piyasalarında Son Durum

1500 TL NAKİT İADE

Kampanyaya katılım sağlayan Turkcell müşterileri, fatura talimatının otomatik ödenmesi durumunda aylık 500 TL, 3 ayda ise toplamda 1.500 TL’ye varan nakit iade hakkı kazanacak. Kampanya dahilinde Turkcell cep telefonu faturasının otomatik olarak ödenmesinin ardından takip eden ayın ilk 5 iş günü içerisinde söz konusu iade tutarları, müşterilerin Akbank vadesiz TL hesaplarına yansıtılacak.

Kampanyadan yararlanmak isteyen Turkcell müşterilerinin, Akbank Mobil uygulaması üzerinden “Akbanklı olmak istiyorum” adımını takip ederek, ilk kez Akbank müşterisi olması gerekiyor.

Kaynak: MEHMET NEZİR ŞEKER