Reyting savaşlarının giderek şiddetlendiği şu günlerde büyük bir iddia ile yayına girmiş olan pek çok dizi için erken final kararları alınmaya devam ediliyor. Mevcut dizilerin yerlerinin sarsılmaması için yapımcılar ve senaristler pek çok hamleyi hayata geçirmeye devam ederlerken izleyicileri şaşkına çeviren önemli bir gelişme yaşandı.

Senelerdir televizyon ekranlarına küs olan, zamanında çok iyi işlerde yer almış olmalarına rağmen nerede ise 10 yıldır herhangi bir televizyon projesinde yer almamaya adeta yemin eden Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz sezon ‘Aile’ isimli dizi için bir araya geldi. Uzun süredir dijital platformlarda ve reklam filmlerinde boy gösteren ikilinin yeni bir projede yer alacaklarını öğrenen hayranları sevinç çığlıkları atarlarken dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler de büyük bir heyecan uyandırdı. Nejat İşler, Canan Ergüder ve Nur Sürer gibi başarılı isimlerin oyunculuklarında ekranlara gelen dizi, son olarak 19. bölümü ile Show TV’nin yayın akışında yer aldı.

Sarıkaya ve Tatlıtuğ başta olmak üzere diğer oyuncularının performansları ile de göz dolduran Aile, son olarak yeni bir iddia ile gündeme geldi. Dizinin erken final yapacağı iddiası, sosyal medyayı adeta ayağa kaldırdı.

Gazze İçin Barış Çalışmalarında Önemli Adım: Ottava Ziyareti Gazze İçin Barış Çalışmalarında Önemli Adım: Ottava Ziyareti

FİNAL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

aile-232088

Geçtiğimiz haftalarda da erken final iddiaları ile gündeme gelen ‘Aile’ isimli dizi, yeni bir gelişme ile gündeme geldi. Söz konusu geçmiş iddialarda 30’uncu bölümde final yapacağı bahsedilen dizinin ani bir karar ile final bölümünü 24’üncü bölüme çekmiş olduğu konuşulmaya başlandı. Bu iddia, Aile’nin sadık izleyicisini şaşkına çevirdi.

RESMİ AÇIKLAMA GELMEDİ

Tatlıtuğ’un ve Sarıkaya’nın hayranlarını yasa boğan bu iddia günlerdir gündemden düşmezken ne kanal yönetimi ne de projenin oyuncuları iddialara karşı henüz bir açıklamada bulunmadı. Aile’nin erken final yapıp yapmayacağı henüz kesin olarak bilinmiyor.

Kaynak: Haber Merkezi