Türkiye pazarında satışta olan modelleri ile son zamanların en çok dikkat çeken otomobil markalarından biri haline dönüşmüş olan Skoda, özellikle de SUV ürün ailesiyle görmüş olduğu ilgiyi bu sene artırdı. 2023 yılının ilk üç çeyreğinde ciddi satış rakamlarına ulaşan Skoda, yeni düzenlemiş olduğu kasım ayı kampanyası ile görmüş olduğu ilgiyi son çeyrekte de korumak için harekete geçti. Birçok kampanyayı aynı anda devreye almış olan Skoda, özellikle de SUV ailesi için kampanyalarını peş peşe sıralayarak, sıfır otomobil almak isteyenlere seslendi.

Artan fiyatları nedeniyle yanına bile yaklaşılamayan sıfır otomobiller, yeni yılın yaklaşmasının da etkisiyle peş peşe kampanyalar ile buluşmaya başladı. Bu kampanyaların en caziplerinden birkaçına imza atan Skoda, yeni kampanyalarını duyurarak, uygun koşullarla sıfır otomobil satın alınabileceğini açıkladı. Özellikle de Kamiq, Karoq ve Kodiaq modellerinde kampanya yapmış olan Skoda, kasım ayı boyunca devam edecek olan bu kampanyanın ayrıntılarını bildirdi. İşte Skoda’nın kasım ayı kampanyası…

SKODA, KAMIQ VE KAROQ İÇİN İNDİRİMİ AÇIKLADI

Yetkili satış bayilerinde geçerli olmak üzere kasım ayı boyunca Kamiq modelinde 110 bin TL indirim sunan Skoda, bu aracın başlangıç fiyatını 1 milyon 199 bin 900 TL’ye kadar geriletti. Sadece indirim sunmayan Skoda, aynı zamanda kredi ihtiyacı olanlar için de bir kredi kampanyası oluşturdu. Bu model için 200 bin TL’ye kadar kredi sağlayacağını duyuran Skoda, kredinin yüzde 0 faiz ile 12 ay boyunca taksitli bir şekilde kullanılabileceğini ifade etti. Skoda Karoq için de bir kampanya başladı. Bu modelde 130 bin TL’ye varan indirimlerle 1 milyon 619 bin 900 TL başlangıç fiyatı veren Skoda’nın indirimleri 240 bin TL’yi bulan modeli de netleşti.

Erdoğan, 48 Milyarlık Yatırımlara Onay Verdi Erdoğan, 48 Milyarlık Yatırımlara Onay Verdi

SKODA, BU AY EN ÇOK İNDİRİMİ KODIAQ’TA YAPTI

yeni-skoda-kodiaq-tanitildi-iste-tasarimi-ve-ozellikleri169448_0

Skoda’nın sevilen D-SUV modeli Kodiaq kasım ayının en çok indirim alan modeli oldu. Bu ay için bu modelde 240 bin TL’ye varan indirim sunmaya başlamış olan Skoda, bu indirimin ardından modelin başlangıç fiyatını 1 milyon 804 bin 900 TL’ye geriletmiş oldu. Aynı zamanda bu modelde pek çok seçenek sunan Skoda, Kodiaq modeli 150 PS 1.5 TSI ve 245 PS 2.0 TSI benzinli motor seçenekleriyle satışa çıktığını bildirdi. Bu iki versiyonun yanı sıra 200 PS 2.0 TDI dizel motor seçeneği de Skoda’nın yetkili bayilerindeki yerini aldı.

Kaynak: Haber Merkezi