Sigara fiyatlarına bir zam daha geldi. Philip Morris grubu, JTİ ve BAT gruplarının ardından sigara fiyatlarında bir artış gerçekleştirdi. Yayınlanan listeyle birlikte, Philip Morris'in sigara fiyatları yeniden düzenlendi. En ucuz sigarasının fiyatı 52 liradan 65 liraya yükselirken, en pahalı sigarası da yeni fiyatlarla satışa sunuldu.

Bugün itibarıyla yürürlüğe giren zam, tüketicileri etkileyecek. Philip Morris grubunun sigara fiyatlarındaki bu artış, sigara tüketimine yönelik maliyetleri etkileyecek ve tüketicilerin cebinden daha fazla ödeme gerektirecek.

Emlak vergisi ödemelerinde 5 yıllık iade almak için son 2 gün kaldı! Paralar hesaplara geri yatacak Emlak vergisi ödemelerinde 5 yıllık iade almak için son 2 gün kaldı! Paralar hesaplara geri yatacak

Bu zamla birlikte JTİ ve BAT gruplarından sonra Philip Morris de sigara fiyatlarına zam yapan markalar arasına katıldı. BAT grubunun en ucuz sigarası 48 TL iken, en pahalı sigarası 60 TL'ye çıktı. İşte Philip Morris'in de fiyatlarını güncellemesiyle sigara tüketimi maliyeti daha da yükselmiş oldu.

(Haber Merkezi)