Gazze Şeridi, Siyonist işgal rejiminin gece boyunca hava, kara ve denizden düzenlediği saldırılarla sarsıldı. Abluka altındaki Gazze'nin çeşitli noktaları hedef alındı.

Siyonist rejim, savaş uçakları ve topçu birlikleriyle Gazze'nin Şeyh Rıdav, Tuffah ve Şucaiyye mahallelerine, Yafa Caddesi, Gazze kenti ve Nezzale bölgesine rastgele saldırılar gerçekleştirdi. Bu saldırılar sonucunda evler ve altyapıda büyük hasarlar meydana geldi.

Deyr el-Belah'taki Bureyc Mülteci Kampı ve Gazze Şeridi'nin güneyindeki Refah kenti, yerinden edilmiş insanlara yönelik saldırılara maruz kaldı. Bu saldırılarda şehit ve yaralananlar olduğu bilgisi aktarıldı.

Çatışmaların birçok bölgede devam ettiği bildirildi. Gazze Şeridi'nde yaşayan Filistinli siviller, Siyonist işgal rejiminin saldırıları nedeniyle büyük bir tehlike altında bulunmaktadır.

Siyonist işgal rejiminin Gazze'ye yönelik gece boyunca sürdürdüğü saldırılar, bölgedeki gerilimi tırmandırmakta ve Filistin halkının güvenliğini tehdit etmektedir. Uluslararası toplumun, bu saldırıları durdurmak ve Gazze'deki sivil halkın güvenliğini sağlamak için etkili önlemler alması gerekmektedir.

Gönül Dağı hayranlarının tadı tuzu kalmadı! Sürpriz aylıklar herkesi şaşırttı! 2 isim daha diziye veda ediyor… Gönül Dağı hayranlarının tadı tuzu kalmadı! Sürpriz aylıklar herkesi şaşırttı! 2 isim daha diziye veda ediyor…

(İLKHA)