İşgalci Siyonist rejim, Gazze Şeridi'ne yönelik düzenlediği saldırılarına devam ederken, Filistin topraklarında büyük bir insanlık trajedisi yaşanıyor. Filistin Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, Siyonist işgalcilerin saldırılarında şehit olan Filistinli sayısı 8 bin 796'ya ulaştı.

Son 24 saat içerisinde 271 kişinin daha hayatını kaybettiği belirtilirken, şehitler arasında toplamda 3 bin 648 çocuğun bulunduğu ifade edildi. İşgalci Siyonist rejimin Gazze'ye yönelik hava saldırıları, bombalamalar ve topçu ateşleri sonucunda masum sivillerin yaşamlarına son verilmekte, aileler perişan bir şekilde acılarını paylaşmaktadır.

Filistin halkı, yıllardır Siyonist işgalcilerin haksız saldırılarına maruz kalmaktadır. Bu saldırılar, masum insanların hayatını kaybetmesine, ailelerin dağılmasına ve yıkımlara neden olmaktadır. Uluslararası toplumun sessizliği karşısında Filistin halkı, büyük bir acı içinde direnişlerini sürdürmektedir.

Kilis’te deprem konutları teslim ediliyor! Bakan Özhaseki duyurdu: Aralık sonuna kadar… Kilis’te deprem konutları teslim ediliyor! Bakan Özhaseki duyurdu: Aralık sonuna kadar…

(İLKHA)