Survivor Türkiye programı uzun yıllardır ekranlarda milyonlarca izleyici ile buluşuyor. Acun Ilıcalı’nın 2014 yılında TV8 kanalını satın alması ile birlikte TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya başlayan başarılı program, 2024 yılında All Star konsepti ile ekranlarda olacak. Ayrıca gelecek sezonda format değişikliği uygulanacak ve programda SMS oylaması olmayacak. Peki Survivor 2024 All Star kadrosunda kimler yer alacak, program ne zaman başlayacak?

İzleyiciler, Survivor 2024 All Star programında kimlerin yarışmacı olarak yer alacağını ve programın ne zaman ekranlara geleceğini merakla bekliyor. TV8 ekranlarında Master Chef Türkiye programı ile birlikte dönüşümlü olarak izleyici karşısına çıkan başarılı programda gelecek sezonda birbirinden iddialı yarışmacılar yer alacak. Eski şampiyonların ve iddialı yarışmacıların kadrosunda yer alacağı Survivor All Star için artık nefesler tutuldu. Peki program ne zaman ekranlara gelecek? İşte detaylar…

Otomobil ile Minibüs Çarpıştı: 18 Yaralı Otomobil ile Minibüs Çarpıştı: 18 Yaralı

SURVİVOR 2024 ALL STAR KADROSUNA KİMLER VAR?

650837154e3fe109bc09f6e4

Survivor 2024 All Star programının kadrosu geçtiğimiz haftalarda belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar ile her gün bir yarışmacıyı açıklayarak kadroyu paylaştı. Buna göre Survivor 2024 All Star sezonunda Turabi, Nagihan Karadere, Furkan Kızılay, Yasin Obuz, Sercan Yıldırım gibi birçok isim yer alacak.

Yarışmada yer alacak olan isimler arasında ayrıca Nihat Altınkaya, Damla Can, Doğukan Manço, Nefise Karatay, Merve Aydın, Yiğit Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Seda Ocak, Sahra Işık, Gizem Meriç, Özgür Tetik isimleri de bulunuyor.

SURVİVOR 2024 ALL STAR NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Geçtiğimiz yıl Survivor Türkiye programı 15 Ocak tarihinde başlamıştı. Yaklaşık 6 ay devam eden program daha sonra yerini Master Chef Türkiye’ye bıraktı. Şimdilerde TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Master Chef All Star programının final yapması ile birlikte Survivor 2024 All Star programının da yine Ocak ayı itibariyle ekranlara gelmesi bekleniyor.

Kaynak: (Haber Merkezi)