Muhabir olarak başlamış olduğu kariyer yolculuğunda merdivenleri 3’er 5’er çıkarak büyük bir başarıya ulaşan Acun Ilıcalı, ekranlarda ki iddiasını sürdürmeye devam ediyor. Seneler önce izleyicinin karşısına çıkardığı; ‘Var Mısın Yok Musun?’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘O Ses Türkiye’, ‘MasterChef Türkiye’ ve ‘Survivor’ isimli yarışmalar le ününü ülke sınırlarının dışına taşıyan Ilıcalı, şimdilerde yeni sezon hazırlıkları için harekete geçti.

Geçtiğimiz aylarda başlamış olan MasterChef Türkiye’nin All Star sezonu ilgi ile takip edilmeye devam edilirken bir süre önce de Survivor’ın yeni sezonu için hazırlıkların başlamış olduğu duyuruldu. Gelecek sene bir kez daha ‘All Star’ konsepti ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan fenomen yarışma programı için hazırlıklar sürerken bu süreçte yarışmacı kadrosu da belli oldu. Yarışmanın tarihinde iz bırakmış olan Merve Aydın, Nihat Altınkaya, Nagihan Karadere gibi isimler yeni sezon için son sürat çalışmalara devam ederken ‘Turbo’ lakaplı Turabi Çamkıran’ın da kadroda yer alacağı öğrenildi.

Daha önce Survivor’da üst üste iki kez şampiyon olan sonrasında da Amerika’nın zorlu yarışmalarında birinciliği göğüsleyen Turabi’nin bu sezon nasıl bir performans sergileyeceği merak edilirken yarışmanın bir diğer yarışmacısı Yiğit Poyraz, Instagram hesabı üzerinden yayınladığı gönderi ile şok etkisi yarattı. Poyraz’ın o gönderisini görenler gözlerini hem Turabi’ye hem de Ogeday’a çevirdi.

HAZIRLIKLARA BAŞLADI

655093f2caa8c983__w1200xh1870

Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile Görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres ile Görüştü

Yarıştığı sezona damgasını vuran isimler arasında yer alan Yiğit Poyraz bir süredir Yasmin Erbil ile yaşadığı aşk ile gündemde kalmaya devam ediyor. Erbil ile dolu dizgin ilişkisine devam eden Poyraz, ayrıca Survivor’ın yeni sezonu için de çalışmalara başladı. Poyraz’ın vaktinin büyük bir bölümü spor salonunda geçirdiği biliniyor.

O PAYLAŞIM OLAY YARATTI

Spor salonunda çekilen yeni pozunu Instagram hesabı üzerinden yayınlayan Yiğit Poyraz, o gönderiye düştüğü not ile rakiplerine meydan okudu. Poyraz, pozunun altına şöyle bir not düştü: “Kürekçiyi yenmek için KÜREK lazım, dansçıyı yenmek için DİREK lazım da ona gerek bile yok easymoney”

Turabi’nin daha önce direk dansı ile ilgilendiği, Ogeday’ın ise kürek sporcusu olduğu biliniyor.

Kaynak: Haber Merkezi