TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 104. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bir mesaj yayımladı. Kurtulmuş, mesajında milletin birliğine ve milli egemenliğe vurgu yaparak meclisin geleceği için kararlılıkla çalışacaklarını ifade etti.

Kurtulmuş, mesajında milletvekillerine, meclisin kutsal görevlerinde muvaffakiyetler dileyerek başladı. Türkiye'nin geleceğini güvence altına almak için TBMM'nin kararlılıkla çalışacağını belirten Kurtulmuş, Gazi Meclis'in milletin bir araya gelerek tarihi bir başarıya imza attığı en büyük eser olduğunu vurguladı.

Kırmızı Bültenle Aranan Örgüt Lideri İtalya'da Yakalandı Kırmızı Bültenle Aranan Örgüt Lideri İtalya'da Yakalandı

Türkiye'nin geleceğini güvence altına almak için çalışmalarına devam edeceklerini belirten Kurtulmuş, meclisin Türkiye Yüzyılı hedefleri doğrultusunda faaliyet göstereceğini söyledi. Kurtulmuş, halkın güçlü desteğiyle demokrasiye bağlılık gösterdiklerini ve bu mücadeleyi aralıksız sürdüreceklerini belirtti.

Mesajında, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan Kurtulmuş, çocukların bayram sevincinin önemine vurgu yaptı. Dünya çocuklarının mutluluğunu ve geleceğin güvencesi olan milli egemenliği önemsediklerini belirten Kurtulmuş, gelecek nesillerin huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşaması için çalışacaklarını ifade etti.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı