Ekonominin zorlaştığı şu günlerde bankaların yapmış olduğu kampanyalar vatandaşlar için çok önemli. Alışverişinde tasarruf etmek isteyen vatandaşlar bu kampanyaların çok yakından takip ediyorlar.

Bu kampanyalardan biri de TEB tarafından yapıldı. Kampanya kapsamında 560 TL bonus verilecek. Peki bu kampanyadan kimler yararlanabilir? Tüm detaylar haberimizde.

KAMPANYAYA NASIL KATILABİLİRSİNİZ?

Kampanya kapsamında, 1-30 Kasım 2023 tarihleri arasında internetten 750 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler, her ikinci alışverişlerinde 80 TL bonus kazanacak. Toplamda 560 TL’ye kadar bonus fırsatı sunan kampanya, Bonus üye işyerlerinde geçerli olacak.

Kampanyadan yararlanmak için, harcamadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması’ndan veya INTERNET yazıp 4616’ya SMS göndererek kaydolmanız gerekiyor. SMS gönderimi TEB’e kayıtlı telefonunuzdan yapılmalı. SMS ücreti Turkcell ve Türk Telekom için 1 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir.

KAMPANYANIN ŞARTLARI NELERDİR?

İngiltere Merkez Bankası Faiz Oranını Yüzde 5,25’te Sabit Tuttu İngiltere Merkez Bankası Faiz Oranını Yüzde 5,25’te Sabit Tuttu

internetalisverisi-10 (2)

Kampanya, sadece internetten yapılan elektronik, giyim ve beyaz eşya alışverişlerini kapsıyor. Düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri, sigorta ödemeleri ve vergi ödemeleri kampanyaya dahil değil. Ayrıca, kampanya dahilindeki işlemlerin bonus posu kullanılarak yapılması şart.

Ek kartlar da kampanyaya katılabilir, ancak ek kart harcamaları asıl karta sayılacak. Banka kartı, ticari kart ve sade kart sahipleri kampanyadan faydalanamayacak. Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar da geçerli olmayacak.

Kampanya, sadece yurt içinde yapılan işlemler için geçerli. Kampanya dahilinde iade ve iptal durumlarında verilen bonus geri alınacak. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya sayılacak. Kazanılan bonuslar 11-25 Aralık 2023 tarihleri arasında kullanılabilecek. Kullanılmayan bonuslar 26 Aralık 2023 tarihinde silinecek.

Kampanya süresi öncesinde veya sonrasında yapılan katılımlar ve harcamalar dikkate alınmayacak. Kanuni takipte olan müşteriler kampanyadan yararlanamayacak. TEB, kampanyayı değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutuyor. Kampanya hakkında daha fazla bilgi için TEB’in resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: (Haber Merkezi)