Adalet Bakanı Tunç'tan Öldürülen Kedi "Eros" Davasıyla İlgili Yeniden Görülecek Karar Adalet Bakanı Tunç'tan Öldürülen Kedi "Eros" Davasıyla İlgili Yeniden Görülecek Karar

Türk Hava Yolları (THY), Almanya'nın Frankfurt ve Münih kentlerine planlanan bazı seferlerini olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal etti. THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada, iptal edilen seferlerin TK 1629-1630 İstanbul-Münih-İstanbul, TK 1593-1594 İstanbul-Frankfurt-İstanbul seferleri ile Anadolujet'in TK 7734-7735 Sabiha Gökçen-Frankfurt-Sabiha Gökçen ve TK 5568-5569 Ankara-Frankfurt-Ankara uçuşları olduğu belirtildi.

Almanya'da beklenen olumsuz hava koşulları sebebiyle yapılan bu iptallerle ilgili olarak, vatandaşlara güncel durumu takip etmeleri için THY'nin internet sitesini kontrol etmeleri uyarısı yapıldı. Havayolu şirketi, yolcularına herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması ve seyahat planlarının etkilenmemesi için gerekli önlemleri almalarını önerdi.

THY, benzer durumlarda güzergah değişiklikleri veya iptaller yapabilmekte ve bu konuda bilgilendirmelerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Kaynak: (Haber Merkezi)