İstanbul merkezli Türkiye'nin öncü mobilite markası Togg, T10X modeliyle Erciyes Kayak Merkezi'nde kar pistine çıkarak kullanıcılarla buluşuyor. Togg'un yeni elektrikli aracı, farklı şehirlerdeki sabit ve mobil deneyim merkezlerinde ziyaretçilerle buluşmaya devam ediyor.

Togg'un yapılan açıklamaya göre, T10X modeli, Türkiye'nin dört bir yanındaki kullanıcılar tarafından büyük ilgi görüyor. Gaziantep'ten Samsun'a, İzmir'den Diyarbakır'a kadar geniş bir coğrafyada Togg'un yeni modeliyle tanışma fırsatı bulan kullanıcılar, Erciyes Kayak Merkezi'nde de T10X'in performansını yakından deneyimleme şansını elde ediyor.

Magnificent Hotel'de kurulan mobil deneyim merkezinde T10X'i test eden kullanıcılar, özellikle aracın kar, buz ve rüzgar gibi zorlu hava koşullarında dahi üstün performansını deneyimleme fırsatı buluyorlar. Togg T10X, sunduğu yüksek yol tutuşu, güvenlik önlemleri ve konforuyla dikkat çekiyor.

Erciyes Kayak Merkezi'nde oluşturulan deneyim pisti ve mobil deneyim merkezi, Mart ayı sonuna kadar ziyaretçilere açık olacak. Bu süre zarfında T10X'i deneyimlemek isteyen ziyaretçiler, Togg'un yeni elektrikli aracının performansını yakından gözlemleme fırsatı bulacaklar.

Küresel Petrol Arzı Martta Günlük 410 Bin Varil Arttı Küresel Petrol Arzı Martta Günlük 410 Bin Varil Arttı

2024'te sipariş veren kullanıcılar, T10X'lerini çekiliş olmadan kısa sürede teslim alabilecekler. Bu yıl üretilen T10X modelleri, farklı donanım seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Kaynak: AA-Anadolu Ajansı